Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szkoda impulsów. Lepiej nic nie robić bo i tak prędzej czy później sami z siebie anulują. Nie zdarzyło mi się jeszcze, by długi czas oczekiwania był nagrodzony wysyłką Big Grin
Ja tez zamawialem w MM Pieskie Popoludnie 9 grudnia i nic cisza. Dzwonilem na infolinie i zbyli mnie. Jutro anuluje i czekam na zwrot kasy.
@Piotr44

W moim przypadku także się udało - złożyłem zamówienie 6.12. Potwierdzenie po 1 godzinie i doręczenie 10.12.
(16-12-2019, 10:49)lukee napisał(a): [ -> ]W księgarni http://nieprzeczytane.pl/ kila filmów na BD tanio

Maria Skłodowska-Curie i Jackie 19,59 zł. Hurt Locker, Pod Mocnym Aniołem i na Granicy 13,06 zł. Tanio też inne pozycje które nie zamawiałem ale też nawet od 3 zł Maczeta, po 13 jest trochę rodzimego kina.


WTF "Na Granicy" ATMOS język Polski jestem w szoku....
Doszły komuś te rekonstrukcje ze swiatksiazki.pl? Bo dziś podobno inpost ma mi doręczyć paczkę do paczkomatu, ale po ostatnich ich wyskokach, że paczka z dvdmax, która miała być dostarczona 5 grudnia do tej pory nie została dostarczona, jestem pełen obaw, czy i tym razem nie polecą ze mną w kulki. Bo w sprawie przesyłki z dvdmax nic się do tej pory nie wyjaśniło, inpost milczy, a dvdmax składa od poniedziałku interwencję. Dziś dzwoniłem do dvdmaxu i im zapowiedziałem, że czekam do nowego roku, a potem to chcę zwrot kasy.
Pierwszy raz mi się zdarzyły takie cyrki z inpostem, bo z Polski to tylko jak mam okazję to wybieram opcję wysyłki do paczkomatu. To teraz trzeba będzie rozważyć wybrania kuriera i opłaty za pobraniem, bo nie zamierzam już ryzykować i wykładać kasy z góry.
Zamawialem filmy na dwie tury i jedną dostałem tydzień temu a dziś jadę odebrać w sklepie drugą. Celowo brałem odbiór osobisty, bo przed świętami różnie może być z dostawą a i płacę dopiero na miejscu.
(19-12-2019, 10:23)piti198 napisał(a): [ -> ]Doszły komuś te rekonstrukcje ze swiatksiazki.pl?
Ja składałem 3 zamówienia na filmy z rekonstrukcji. 3 dni wstecz pisałem do biura obsługi, co się dzieje z moimi zamówieniami. Wczoraj dostałem odpowiedź, że są skompletowane i gdy będą w księgarni do odbioru, zostanę o tym fakcie poinformowany. Zakładam, że wczoraj zostały wysłane, więc najprawdopodobniej dziś lub jutro będę odbierał w księgarni z płatnością przy odbiorze. Wolałem nie ryzykować dostawy do paczkomatu, bo to co ostatnio empik.com odwalił mi z pakowaniem płyt CD w digipack'ach w zwykłą kopertę bąbelkową, to po prostu masakra... koperta wyglądała jak wyjęta psu z gardła, poobijane i pozgniatane narożniki płyt, nie polecam wysyłek, wolę odbiór osobisty w salonie lub księgarni. Do nich jakoś to wszystko dochodzi w znacznie lepszym stanie.
Świat książki chwalił się, że zamówienia dokonane do 18 grudnia dojdą przed świętami, więc teoretycznie powinny dojść każdemu.
Cieszę się jednak, że anulowałem u nich swoje zamówienie, bo filmy mam już u siebie od tygodnia, tak nadal bym zapewne czekał.
Plus zamówień w Świecie książki jest taki, że są one z okresu promocji 50% rabatu na drugi film. Więc te wszystkie rekonstrukcje wyszły w cenie około 35 zł za sztukę. Może tylko trochę dłużej trzeba było poczekać.
Mi ogólnie nie zrobiło -50%, a mniej (ze 25%) ale nie chciało mi się kłócić, a że zamawiałem tylko dwie płyty, to na dvdmax wyszło mi 3 złote drożej. Zależało mi, by doszło przed świętami,bo jedna płyta na prezent, więc jak dla mnie nie było dużej różnicy.