Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może faktycznie było to mniej niż 50% zniżki, ale nie zmienia to faktu, że cena była atrakcyjna.
Właśnie dostałem smsy z wiadomościami o możliwości odbioru paczek w księgarni.
U mnie w mieście nie ma opcji dostawy do księgarni, bo chyba nawet takowej nie ma. Big Grin Są jakieś punkty w kioskach ruchu, żabkach itp A brałem dostawę do paczkomatu, bo kiedyś nie miałem takiej opcji, że mogłem odebrać w domu, tak miałem wygodniej, nie musiałem się szarpać z kurierem, jak dostarczał przesyłkę, a ja byłem w pracy. A odnośnie przesyłek zagranicznych, to do ich odbioru zatrudniłem mamę, która jest na emeryturze i mi robi taką przysługę. Smile To pewnie teraz zrobię tak odnośnie przesyłek krajowych, bo jak w przypadku zamówienia ze świata książki znowu będzie taki cyrk z inpostem, to rezygnuję z paczkomatów.

Edit: Mam jednak te rekonstrukcje ze świata książki.
(13-12-2019, 15:02)Mefisto napisał(a): [ -> ]
(12-12-2019, 14:11)Juhas napisał(a): [ -> ]Everest UHD za 28 zł z wysyłką w cenie Tongue

Dzięki. Kliknąłem - zobaczymy czy zrealizują i nie będzie żadnej lipy, bo sklep widzę pierwszy raz na oczy.

Ja dzisiaj dostałem film.
(16-01-2020, 08:27)Marioo napisał(a): [ -> ]To: Rozdział 2 w merlinie za 2,39 zł na Blu-Ray, 4K i DVD. 100% błąd, ale może zrealizują Cool


Faktycznie jest taka cena za 4K UHD, jednak czar pryska, gdy dodasz do "Koszyka". Wtedy cena jest już "normalna", znaczy się 138,99 Tongue  Big Grin
Ja zapłaciłem z wysyłką 9,38 zł status przetwarzanie. Pewnie i tak nic z tego nie będzie Wink
Już poprawili, niby na tym podglądzie nadal jest 2,39 zł, ale jak wejdziesz w konkretną pozycję, to tam już cena jest normalna za wszystkie nośniki. Status mam również "przetwarzanie", ale i tak wiadomo, że anulują Dodgy
(16-01-2020, 09:51)Marioo napisał(a): [ -> ]Już poprawili, niby na tym podglądzie nadal jest 2,39 zł, ale jak wejdziesz w konkretną pozycję, to tam już cena jest normalna za wszystkie nośniki. Status mam również "przetwarzanie", ale i tak wiadomo, że anulują Dodgy

Merlin zrealizuje, przy ostatniej pomylce na toy story 4 za 2,39 zł mi wyslali
Bądźcie optymistami, na pewno wyślą i nie zbanują konta.
U mnie po dodaniu do koszyka było 2,39 zł i za taką cenę zamówienie jak na razie otrzymało status: przetwarzanie.
Na liście zamówień mam: w realizacji.
(16-01-2020, 10:06)Wolfman napisał(a): [ -> ]Bądźcie optymistami, na pewno wyślą i nie zbanują konta.

Jak wyślą już film to mogą i zbanować tyle co ja tam zamawiam Wink