Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-06-2019, 23:39)Mefisto napisał(a): [ -> ]I o ile istnieją jeszcze w ramach większego pierdolnika, to można je sobie zbyć wzruszeniem ramion. Ale odrębnych kilka wątków na takie pierdoły? Po co?
Właśnie po to abyś mógł ignorować tematy w których masz słowo - komentarze. Zyskujesz za to pewność, że gdy w temacie ze słowem promocje pojawi się nowy post to będzie on przedstawiał rzeczywiście info o promocji. Podział na krajowe i zagraniczne też nie jest zły, ponieważ jest sporo użytkowników którzy np. kupują tylko polskie wydania więc będą mogli dodatkowo ignorować temat z tymi zagranicznymi.
(05-06-2019, 23:39)Mefisto napisał(a): [ -> ]Zawsze byłem przeciwny takiemu przerzucaniu się zbędnego info przy KAŻDEJ promocji (świadomej lub nie) w polskich sklepach. Zwłaszcza, że od lat nic się w tej kwestii nie zmienia - sklep rzuca promocję, wy się rzucacie jak wygłodniałe sępy nawet na najbardziej żałosne tytuły i potem 500 postów o tym, co komu anulowali, o której komu co wysłali, a komu to z karty czego nie ściągnęli. To są puste posty. I o ile istnieją jeszcze w ramach większego pierdolnika, to można je sobie zbyć wzruszeniem ramion. Ale odrębnych kilka wątków na takie pierdoły? Po co?
Ktoś Cię zmusza do przeglądania tematów które Cię nie interesują? Własnie po to masz wyodrębnione tematy żebyś nie musiał czytać o pakowaniu, czasie dostawy i zniszczonych opakowaniach w temacie o promocjach. Tak samo jak nie interesują Cię zakupy w tych sklepach to sobie śledzisz temat zagraniczny i podniecasz się tamtymi promocjami. Prościej się już chyba nie da ale jak zwykle ktoś musi przymarudzić..
Z tym, że Mefisto ma rację i tego typu posty "to i to mi zatwierdzili, a tamto anulowali" mają zero wartości.
Gdyby natomiast w tych postach pojawiła się choćby informacja o której godzinie poszło zamówienie to już można by wyciągnąć jakieś sensowne wnioski np. czy anulowane produkty były na zasadzie kto pierwszy ten lepszy czy zależnie od szczęścia.
Też uważam, że rozdrobnienie na kilka podobnych tematów nie było dobrym posunięciem. Niechby sobie pisali, ale w jednym wątku. Te ostatnie posty, to nie były nie wiadomo jak rozbudowane epopeje z opisami przyrody w stylu kolegi Uatu_TheWatcher, które czytasz i potem znów czytasz i dalej nic nie wiesz, tylko krótkie wzmianki, które można jednym okiem szybko przejrzeć.
(06-06-2019, 06:50)Kirek napisał(a): [ -> ]Właśnie po to abyś mógł ignorować tematy w których masz słowo - komentarze. Zyskujesz za to pewność, że gdy w temacie ze słowem promocje pojawi się nowy post to będzie on przedstawiał rzeczywiście info o promocji

Nic nie zyskuję, bo w temacie o komentarzach może również trafić się jakiś wartościowy opis. Tylko, że teraz muszę przedzierać się przez 4 tematy zamiast jednego.

Cytat:Ktoś Cię zmusza do przeglądania tematów które Cię nie interesują?

Tematy mnie interesują - posty o zerowej wartości w stylu "łał, empik zdjął mi z karty za film x!" już nie. Czaisz różnicę?
Zgadzam się, że jak był jeden temat to było lepiej. Teraz będzie 4x więcej spamu (i żeby nie było osobiście nie mam nic przeciwko luźnej dyskusji). Efekt będzie taki, że będzie to samo tylko w 4-ech różnych tematach. Jeśli był problem z upilnowaniem jednego tematu to jak wyobrażacie sobie pilnowanie 4-ech.
Jak to samo?

W temacie o promocjach będzie info o promocji, a jak ktoś czuje potrzebę (niestety wiele osób tak ma) informowania na bieżąco czy dostali maila z potwierdzeniem, że pobrało z karty, że już wysłane itd. to ma od tego temat z komentarzami.

Zakładając że wszyscy użytkownicy forum mają funkcjonujące mózgi to nie powinno być problemu z pisaniem we właściwym temacie Smile
No i jednak jest anulacja zamówienia...
(05-06-2019, 12:39)Kuba88 napisał(a): [ -> ]Kto rano wstaje...
Było jednak spać dalej.
(08-06-2019, 19:22)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(05-06-2019, 12:39)Kuba88 napisał(a): [ -> ]Kto rano wstaje...
Było jednak spać dalej.

Wolfman jak zawsze złośliwy
Kolejna mega wyprzedaż w empik i znowu nic nikomu nie wysłali?