Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-01-2020, 12:36)Plicha napisał(a): [ -> ]@Marioo, nie ma tak łatwo, skłądając zamówieni oni i tak założyli Tobie konto, sprawdź maila

Niczego takiego nie zauważyłem:
1 mail: Merlin.pl - specyfikacja Twojego zamówienia - nie ma nic świadczącego o założeniu konta
2 mail: Zamówienie zostało opłacone - tym bardziej nie ma nic świadczącego o założeniu konta
3 mail: Zamówienie jest przetwarzane przez Merlin.pl - tu również nic nie ma o rzekomym założeniu konta

Skąd mam zatem wziąć dane do zalogowania się na to niby założone podczas zamawiania konto? O ile w formularzu podawałem maila, to nigdzie nie podawałem żadnego hasła, więc jak mam tam wejść?

Posiadam od dawna konto na merlinie i właśnie się na nie zalogowałem. Oczywiście w historii zamówień nie ma tego najnowszego, bo być nie może, gdyż zakup bez logowania nie był powiązany z ŻADNYM kontem.

(16-01-2020, 13:08)Plicha napisał(a): [ -> ]P.S. Komuś już anulowali zamówieni?
Jeszcze nie anulowali.
(16-01-2020, 13:08)Plicha napisał(a): [ -> ]Komuś już anulowali zamówieni?
Nie anulowali.
(16-01-2020, 13:31)Marioo napisał(a): [ -> ]Skąd mam zatem wziąć dane do zalogowania się na to niby założone podczas zamawiania konto? O ile w formularzu podawałem maila, to nigdzie nie podawałem żadnego hasła, więc jak mam tam wejść?
Dziwne, ale już tłumaczę. Ja zrobiłem identycznie jak Ty, czyli złożyłem zmówienie bezpośrednio z koszyka (nigdy nawet nie miałem konta na merlin) i oczywiście, żadnego hasła nie podawałem przy zamówieniu etc. I oto dostaję min. mejla o tytule "Merlin.pl - potwierdź rejestrację", w którym jest min. napisane:
"Oto dane dostępowe do Twojego konta:
Login: [ciach]
Hasło tymczasowe: [ciach]
W trakcie potwierdzenia rejestracji ustanowisz nowe hasło. "

Nie przypominam sobie bym zaznaczał gdzieś podczas finalizacji zamówienia "załóż konto", bo czasami sklepy tak mają. Ale podejrzewam, że jeśli w zamówieniu podałeś mejla, na które masz założone już konto (mimo iż nie byłeś zalogowany) to system "zauważył", że jesteś w bazie i stąd różnica. Tak bym obstawiał.
Ja takiego maila nie dostałem. Gdyby tak było, jak mówisz, to chyba powinno się to zamówienie pojawić w historii po zalogowaniu, a nic tam nowego nie ma. Faktycznie dziwne.
Nie powinno bo byłeś nie zalogowany, ale email z zamówienia istnieje w ich bazie dlatego nie dostałeś mejla o założenie konta. Tak to widzę.
Dostałem email od Merlin że zamówienie spakowane i przygotowane do wysyłki. It 2 za 2 złote na BD , niezły deal Wink
Odnośnie zamówienia z merlin dostałem dzisiaj wiadomość, że zamówienie zostało spakowane i przygotowane do wysyłki Smile
Nie wierzę, że to przeszło Wink Ktoś z was dostał podobną wiadomość?
Potwierdzam ,również otrzymałem takiego maila
Cóż w przeciwieństwie do takiej samej wtopy sprzed roku przez DVD MAX na allegro ,Merlin wyjdzie z twarzą z tego błędu cenowego.
Również potwierdzam maila o przygotowaniu do wysyłki.
Ja też przed minutą dostałem maila potwierdzającego przygotowanie do wysyłki zamówienia.