Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moje zamówienie już wysłali kupiłem To rozdział 2 w 4K za 10 zł z wysyłką Smile
Brawo Ty Cool
Brawo Merlin niech się Empik i dvdmax uczą

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Film UHD za niespełna 10zl z wysyłką. Zagraniczne sklepy mogą się schować. Smile Jestem w mega szoku, że jednak to zrealizowali.
Po prostu musieli wyjść z twarzą, w momencie składania zamówienia cena była jaka była.
Moje zamówienie już też wysłali.
Brawo dla wszystkich szczęściarzy Smile Też jestem mega zaskoczony postawą sklepu, bo o wiele większe kolosy pokroju Empik czy Media Markt przy mniejszych błędach potrafią anulować wszystkim jak leci zamówienia.
(18-01-2020, 11:05)MasterThief napisał(a): [ -> ]Też jestem mega zaskoczony postawą sklepu, bo o wiele większe kolosy pokroju Empik czy Media Markt przy mniejszych błędach potrafią anulować wszystkim jak leci zamówienia.
MM anulowanie wszystkiego jak leci to mają chyba we krwi. Niedawno zamówiłem kilka pozycji, a że było realizowane z różnych sklepów, miałem kilka paczek do odbioru. Przychodzę odebrać większość i Pani z obsługi sama z siebie pokazuje mi jeszcze jedno moje zamówienie i mówi, że jest przygotowane ale czeka na potwierdzenie z centrali dostępności jednego filmu, bo podobno zamówiłem na minusie Wink Myślę sobie, ok trudno, pytam, czy mogę w takim razie dostać te pozostałe filmy z tego zamówienia? Nie, nie mogę, bo trzeba czekać na potwierdzenie anulowania tej brakującej sztuki. Hmmm...no ok Wink
Na drugi dzień dostaję mejla o anulowaniu CAŁEGO zamówienia (sic!) 0_o
Co więcej, miałem użyty kod rabatowy i oczywiście kod też przepadł, bo zwrócili kwotę po zniżce, a kodu już nie Wink
Ten slogan z idiotami to chyba coś jednak na rzeczy.
Duże wyrazy uznania dla Merlina. Kurier właśnie dostarczył paczkę.
Ja też dzisiaj odebrałem ciężko uwierzyć, że takie "promocje" się zdarzają Wink
To nie "promocja", to "pomyłka" sklepu Wink Big Grin
Moja paczka też już czeka na mnie w kiosku Ruchu.