Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(31-03-2020, 07:46)shaman72 napisał(a): [ -> ]Sklepy stacjonarne Empiku pracują??
Empiki wewnętrznie pracują zapewne z jakimiś ograniczeniami mimo nieczynnych salonów dla klientów.
Też mam kilka zamówień jeszcze z przed czasu ograniczeń działania handlu. Zostały one wysłane do salonu i tam czekają do momentu jego otwarcia. Kiedy salony ponownie zostaną otwarte, Empik będzie słał powiadomienia o możliwości odbioru.
@KaMario - dziękuję, czekam w takim razie na info od nich Wink
Też mam w empiku odbiór Parasite i Na noże . Poczekamy do 4 maja zapewne . Tylko strzelam hehe
Również mogę potwierdzić że MM realizuje zamówienia internetowe (w moim przypadku filmy wysłał MM Szczecin)
Przed chwilą odebrałem z paczkomatu nowego Terminatora i Le Mans 66
Media Markt szczeciński realizuje jako jeden z trzynastu, inne nie.
Takie info dostałem z Empiku

"Dzień dobry

dziękuję za kontakt w sprawie realizacji zamówienia o numerze 10100593286489.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów o wprowadzeniu ograniczeń w działaniu galerii handlowych na terenie całej Polski, z dniem 14 marca zostały zamknięte zlokalizowane w nich salony Empik.

Po ponownym otwarciu sklepów będzie możliwe odebranie przesyłki, o czym niezwłocznie powiadomimy Pana za pośrednictwem wiadomości SMS-owej lub mailowej.

Mam nadzieje, że przesłane informację okażą się pomocne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu, pozostaje do dyspozycji.

Pozdrawiam
Centrum Wsparcia Klienta"

Także nie pozostaje nic, tylko czekać.
Lepiej to anulujcie i zamówcie ponownie z dostawą do domu. Taka sytuacja może trochę potrwać. Chyba, że należycie do cierpliwych Wink
Właśnie się zastanawiam na cholerę teraz cokolwiek zamawiać z dostawą do salonu.
(31-03-2020, 16:02)Gieferg napisał(a): [ -> ]Właśnie się zastanawiam na cholerę teraz cokolwiek zamawiać z dostawą do salonu.

Zamawiałem chyba jeszcze w Lutym  Wink
Nie prościej i bezpieczniej jest zamówić do paczkomatu? Zdalnie można otworzyć, w rękawiczkach wyjąć, zdezynfekować przed wniesieniem do domu, same +