Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy zamówienia były robione wcześniej w preorderach, były inne niższe ceny. Po premierze ceny wzrosły, niektóre dość znacznie, np. Doktor Sen w 4K ze 121,59 zł na 142,49 zł (ceny Empik Premium). Osobiście sobie poczekam... Wszystko już jest wysłane, więc najprawdopodobniej przyjęte w salonie i oczekuje na otwarcie i umożliwienie odbioru.

(31-03-2020, 16:02)Gieferg napisał(a): [ -> ]Właśnie się zastanawiam na cholerę teraz cokolwiek zamawiać z dostawą do salonu.
Obecnie już się nie da zamawiać z dostawą do salonów.
@KaMario - dokładnie, jak piszesz.Ja czekam na Doktorka i w takiej cenie (121,59) zakupiłem.Nie spieszy się, poczekamy Wink
Patrząc na obecne ceny np 120 zł w Gandalf nie wiem czy warto czekać bo te sklepy nie otworzą się ani za tydzień ani za dwa ani nawet za trzy pewnie. Przy większym pechu mogą być zamknięte z miesiąc czy nawet dwa.
@lukee - film widziałem już dwa razy, także parcia nie ma.
Gandalf - 122,99 + najtańszy koszt wysyłki 6,99 to już robi się prawie 130 zł.
W empiku mam za niewiele ponad 121 zł, darmową dostawę i po odbiorze jeszcze zwrot na konto klienta 3% wartości zakupów, które później mogę wykorzystać na zakup kolejnych filmów.
Mi Gandalf pokazuje 120,27 zł. Można też u nich w Łodzi odebrać w siedzibie i ewentualnie odebrać jeszcze 15 zł przez aplikację Goodie. Wiadomo, każdy zrobi jak mu wygodniej ja tylko napisałem jako dodatkowa opcja w razie ktoś by nie chciał czekać.
Może Gandalf ma podobnie jak Bonito, że będąc ich klientem po zrobieniu zakupów za jakąś większą kwotę zostaje przyznawany okresowy rabat. Osobiście w Gandalfie jeszcze nigdy nic nie kupowałem. W Bonito i owszem... bardzo podoba mi się ich staranność pakowania w kartonowe pudełka, w odróżnieniu do Empiku, który od dłuższego czasu wszystko ładuje w koperty bąbelkowe - do sklepu jeszcze jakoś to dochodzi we właściwym stanie, ale kurier + koperta bąbelkowa = porażka (pogięte narożniki w przypadku tekturowych opakowań jak digipacki lub pęknięte pudełka, a koperty wyglądają jakby walec przez nie przejechał).
Zwyczajnie bez logowania tak mi pokazało, może coś akurat potaniało https://www.gandalf.com.pl/f/doktor-sen-4k-ultra-hd/

Bonito również sobie bardzo chwalę a jeszcze od miesiąca mam ich punkt odbioru 500 metrów od domu. Praktycznie zawsze jak zamówię w ciągu dnia to jest w punkcie na drugi dzień. Ostatnio nawet zamówiłem ok 17-18 i strona podawała, że będzie za 2 dni w punkcie to i tak na drugi dzień było już do odebrania. Mogli by tylko ulepszyć swoją www, brak mi tam lepszego filtrowania i sortowania.
U mnie nadal pokazuje 122,99 zł, oczywiście też bez logowania. Nie wiem zatem od czego zależy różnica cen.

A odnośnie strony internetowej Bonito.pl, to faktycznie, mogli by ją ulepszyć. A co do dostaw od nich, rzeczywiście są błyskawiczni. Zamawiając w godzinach rannych lub przedpołudniowych paczka jest wysyłana zazwyczaj tego samego dnia. Może teraz przy wzmożonych zakupach internetowych trwa to nieco dłużej. Ale i tak na przykładzie mojego ostatniego zamówienia u nich na stellbook Doktorka, dostawa do paczkomatu była planowana na poniedziałek, a tu miła niespodzianka - w piątek około 9 rano już była umieszczona w paczkomacie.
(14-04-2020, 11:24)Marioo napisał(a): [ -> ]Na merlinie pakiet Nolana 4K spadł do 499 zł. Wychodzi niewiele ponad 70 zł za film.


500 zł za ten box to i tak dużo. Często są promocje gdzie można go dostać poniżej 60£. Ostatnio pod koniec grudniu był w UK za 54£, więc nie warto przepłacać tylko cierpliwie czekać Wink