Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może o to.
Jeszcze wczoraj te pięć filmów, które Cię interesowały mogły być dostępne w jednym markecie.
Dziś również są dostępne, ale w pięciu różnych marketach.
5 filmów z jednego marketu - koszt wysyłki 10 zł.
5 filmów z pięciu marketów - koszt wysyłki 50 zł.
Dokładnie tak to działa. Trzeba utrafić filmy które będą wysłane z jednego marketu, wtedy za przesyłkę wychodzi najtaniej, bo płaci się tylko raz. A jak każdy film jest z innego marketu, to płacimy tyleż razy za przesyłkę, z ilu marketów wysyłają.
Aha, to podziękował za promocję w której koszty wysyłki są wyższe od ceny filmów Big Grin

PS. I żaden z interesujących mnie filmów nie ma opcji odbioru w sklepie w moim mieście.
Mi wszystkie które mnie interesowały prócz steelbooków udało się odebrać we Wrocławiu Big Grin
To i ja się pochwalę, że o dziwo odebrałem Shazam za 19.99 zł. Kto by pomyślał, że najtańszy film UHD kupię w Polsce. Smile
W MM odwala się chyba wielki wał,towaru wrzucanego od początku nie ma a ceny zaniżone do absurdu.Z każdej wrzutki praktycznie w ciągu min.nic już nie ma .
A pro po po jakim czasie od zmiany cen w sklepach pojawiają się te informacje w Filmoskopie ???
Aktualizacje robione są co godzinę o tej samej porze. W przypadku MM jest to 10 minut po pełnej godzinie.
Czyli dobrze to rozumiem ,że jak cena w MM sie zmienia to my to widzimy 10 min po każdej h.
To jak w sklepie jest zmiana ceny np 8.11 to ...... to o d..potłuc taką informację.
Nie odwala wału tylko wyprzedaje stare rzeczy ograniczajac sprzedaz nieoplacalnych filmow. Maja sie ograniczyc do wspolpracy z galapagosem oraz do koszowki dvd z filmostrady. Z pozostalych tylko aktualne (glownie dvd, bo na blu rzadko wydawane) nowosci: galapagos, dasan, alterdystrybucja, czasem agora czy filmostrada.
(16-09-2020, 07:38)j.jacek napisał(a): [ -> ]Czyli dobrze to rozumiem ,że jak cena w MM sie zmienia to my to widzimy 10 min po każdej h.
To jak w sklepie jest zmiana ceny np 8.11 to ...... to o d..potłuc taką informację.

Jak ci się nie podoba to napier.. ręcznie i sobie sam sprawdzaj Big Grin

Albo napisz swojego bota który będzie sprawdzał ceny co minutę i zobaczysz jak szybko ban dostaniesz.