Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Również nie narzekam na wysyłkę.
Zamawiałem od nich płytę której nie mieli na stanie (z polskiej dystrybucji) to czas oczekiwania był zgodny z podawanym przy zamówieniu. Pakują w tekturowe pudełka.
Dość dawno temu miałem przygodę, że dostałem inne wydanie DVD niż zamówiłem a drugie wydanie w tym zamówieniu chociaż zafoliowane miało strasznie startą folię tą od pudełka amaray, ewidentnie nie było nowe (choć płyta w środku była tip-top), nie było problemów z przyjęciem reklamacji i otrzymaniu nowych egzemplarzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić sklep. Zamawiałem u nich kilkanaście razy. Zawsze wszystko doszło, wysyłają bez zbędnej zwłoki, filmy owinięte w folię bąbelkową i spakowane w tekturowe pudełko. Raz zdarzyło się, że płyta była uszkodzona, po przesłaniu zdjęcia wysłali mi nowy egzemplarz, starego nawet nie musiałem zwracać.
Heh, akurat dzisiaj przyszło, także za wcześnie spytałem Smile Zapakowane bardzo fachowo, wszystko całe - jest ok. Po prostu sporo czasu minęło od zamówienia (w końcu sklep polski) i nie było żadnego info, co się z tym dzieje.
Również bardzo polecam ten sklep Smile
To nie jest pirat.
Pytam się na wszelki wypadek, bo już ktoś gdzieś pisał, że są jakieś hiszpańskie piraty, a na polskim amazonie jest trochę takich wydań filmów.
A do czego się odnosi pierwszy komentarz z góry jakiegoś gościa. Ocenił film na 1 gwiazdkę i ostrzega przed hiszpańskim wydaniem.
Ten ktoś to chyba ja Smile Ale na tyle na ile się orientuję to Divisa jest legitne.
Te jedynki to głównie za to, że przy wyborze angielskiej ścieżki dźwiękowej nie da się wyłączyć hiszpańskich napisów + narzekanie na jakość obrazu.

Jeśli w hiszpańskim wydaniu jest taki sam transfer jak w Australii to narzekania uważam za słuszne -> https://www.blu-ray.com/movies/The-Cotton-Club-Blu-ray/209248/#Review

W wydaniu USA jest nowszy transfer i jest bez blokady regionalnej wg. blu-ray.com, ale tam z kolei tylko wersja Encore.
(04-04-2021, 10:20)quadyful napisał(a): [ -> ]Tylko napisy ? Czy lektor również ?
Jeśli pytasz o Zabójczą broń, to jest też lektor. Sprawdziłem dla pewności, jest polski DD 5.1 na wszystkich 4 filmach.

[Obrazek: 6zr3NLp.jpg]
Empik właśnie mnie poinformował o wysyłce słynnej trylogii Małp na UHD. Plusik dla nich za wywiązanie się chociaż z tego zamówienia Smile
No i dzięki dla Juby za info o "promocji".