Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tenety już dochodzą do ludzi, bo wypływają na OLX w coraz niższej cenie Big Grin
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1qEsl/

Januszowi handlarze kupili tylko po to, żeby sprzedać z 30-35 zł zysku, a ktoś, kto chce ten film dla własnego użytku ma anulowane zamówienie. Żenada nie do opisania. Wolę wydać stówkę na każdy w MediaMarkt niż kupić u takiego tę Dunkierkę i Tenet.

Po dwóch telefonach i czterech mailach nadal dostaje te same pierdoły, że przykro im, ale oferują Empik Music i tyle. Szkoda nerwów, odpisałem im ostatni raz, więcej nie chce mi się z tym użerać.
(23-08-2021, 13:13)Juby napisał(a): [ -> ]Po dwóch telefonach i czterech mailach nadal dostaje te same pierdoły, że przykro im, ale oferują Empik Music i tyle. Szkoda nerwów, odpisałem im ostatni raz, więcej nie chce mi się z tym użerać.
Same here. Tylko nie straciłem czasu na telefony całe szczęście.
Tenet gotowy do odbioru Tongue
(23-08-2021, 14:39)pred895 napisał(a): [ -> ]Tenet gotowy do odbioru
Ja już nawet odebrałem Smile
I ja też. Nie wcisnęli mi byle gównianej sztuki z uszkodzonym pudełkiem czy coś.
Co za ironia >> wchodzę na filmoskop aby dodać Tenet z empiku do inwentarza a przed wyszukaniem na filmożercach wyskakuje mi reklama Empiku na cały ekran >> "W empiku masz wybór" zamawiaj i odbieraj w salonie wygodnie. Śmiechu warte Tongue
Czepiasz się. Ja zamówiłem i odebrałem wygodnie w salonie. Tongue
(23-08-2021, 15:13)Reacher napisał(a): [ -> ]
(23-08-2021, 14:39)pred895 napisał(a): [ -> ]Tenet gotowy do odbioru
Ja już nawet odebrałem Smile
Kłamiecie.

W przypadku Teneta bierze się film z półki i zanosi do salonu Tongue
(23-08-2021, 19:38)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Kłamiecie.

W przypadku Teneta bierze się film z półki i zanosi do salonu Tongue

Śmiechłem Smile