Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Parę słów dotyczących niedawnej słynnej promocji w Empiku. Dobiegła końca moja walka o realizację bezprawnie anulowanych zamówień (Bondy 4K). Jak zawsze walka zwycięska Smile. Dostałem doładowanie, które pokryje różnicę pomiędzy aktualną ceną dwóch filmów a kwotą za jaką złożyłem zamówienie. Podsumowując mogę je kupić po 15 zł za sztukę. Jak już kiedyś pisałem, warto walczyć o swoje Smile.
(16-09-2021, 14:56)Reacher napisał(a): [ -> ]Dobiegła końca moja walka o realizację bezprawnie anulowanych zamówień (Bondy 4K). Jak zawsze walka zwycięska . Dostałem doładowanie, które pokryje różnicę pomiędzy aktualną ceną dwóch filmów a kwotą za jaką złożyłem zamówienie. Podsumowując mogę je kupić po 15 zł za sztukę. Jak już kiedyś pisałem, warto walczyć o swoje .
Nie wstyd Ci, krajowe przedsiębiorstwo na skraj bankructwa spychać? A serio - gratuluję. Ja po 5 takiej samej odpowiedzi udzielanej przez 2 różne osoby poddałem się.
Dziękuję Smile. U mnie też zamknęło się w 5 mailach, tylko bardzo się Empik ociągał z odpowiedziami więc tyle to trwało. Żadnych merytorycznych argumentów z ich strony tylko śpiewka o błędzie systemowym. Aż wczoraj odebrałem telefon: przeprosiny, konkretna propozycja formy rekompensaty i po sprawie.
(19-09-2021, 07:24)Reacher napisał(a): [ -> ]Solo: A Star Wars Story 4K + 2 BD, niemieckie wydanie bez PL. Dvdmax - 19,99 zł.
https://www.dvdmax.pl/solo-a-star-wars-story-han-solo-gwiezdne-wojny-historie-blu-ray-4k2xblu-ray,art746988

Jako uzupełnienie informacji warto dodać: Polski dźwięk i napisy dostępne dla filmu na płycie Blu-Ray
(22-09-2021, 13:14)chucky napisał(a): [ -> ]Na Amazon.uk trylogia Mumii 4K za 21£
Z tego ci widzę w Filkoskopie są napisy PL

The Mummy Trilogy [4K ultra HD [2017] https://www.amazon.co.uk/dp/B071YPFRQN/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_QXN09FB0FEF3AP0CWYHV

Natomiast w Filmoskopie jest potwierdzenie dźwięku i napisów PL na płytach Ultra HD dla wszystkich trzech tytułów Wink
W nawiązaniu do promocji na DC w Smyku - czy ktoś z Was jest w stanie coś napisać co może mnie skłonić do zakupu Supermana III i IV? Do tej pory nie planowałem zakupu tych trucheł i rozum mówi - nie kupować, ale moja dusza komplecisty nawołuje a wychodzi 26 zł za film w polskiej wersji. Ale może któryś z Was da mi jakąś wymówkę? Wink
Jak filmy gówniane to po co marnować pieniądze Tongue Lepiej je przeznaczyć na coś porządnego Wink
Kupisz III i IV to będziesz miał komplet supermanów z Reevesem. Gówno czy nie gówno to mimo wszystko kawał historii kina superbohaterskiego przed dominacją Marvela i CGI.
Wrzucam tutaj gdyby ktoś się "skusił" na okazję cenową na merlin.pl
Cytat:https://www.money.pl/gospodarka/czekaja-na-oplacone-paczki-klienci-wsciekli-na-sklep-merlin-pl-6690542649842336a.html

Rzekomo przenoszą się do nowego magazynu, ale poziomo obsługi klienta - no comment