Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Są jakieś przesłanki co do wersji językowych Szybkich i wściekłych? Na włoskich okładkach poszczególnych części nie widziałem info o języku polskim.
Tylko 7 cześć ma chyba pl

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
(04-02-2022, 16:42)Peptoon napisał(a): [ -> ]A czy te zestawy i zestaw Jurasic Park posiadają polską wersję językową?
Wg mnie tak. W poniedziałek jak dojdzie paczka sprawdzę i dodam wydanie do Filmoskopu.
(04-02-2022, 22:08)fire_caves napisał(a): [ -> ]W poniedziałek jak dojdzie paczka sprawdzę i dodam wydanie do Filmoskopu.

Daj znać czy wszystko jest legitne, bo też ostatecznie skusiłem się na tę ofertę i nie chcę żyć w napięciu aż do czwartku Smile
Musicie się podszkolić z wykorzystywania raportów BDInfo, które jasno wskazują, że we włoskich wydaniach UHD nie ma prawa być pl wersji Smile
To akurat w moim przypadku jest najmniejszym zmartwieniem Tongue
Też mnie to nie ziębi ani grzeje Smile Dla dzieciarni mam wszystkie
filmy na BD z pl dystrybucji, więc albo będzie transfuzja, albo zostawię sobie obydwa wydania, tak jak zrobiłem z Indianą J.


---


Potwierdzam absolutny brak języka polskiego zarówno na 4K jak i zwykłych BD. Przesyłka przychodzi zapakowana nie gorzej niż wszystkie Amazony, tj. w znaną i lubianą szarą kopertę tekturową. Obwoluta kartonowa (brzegi oczywiście lekko nadgniecione) a w środku grubas Amaray (łącznie z obwolutą zajmuje 2,5 cm na półce). Po 2 płyty na skrzydełkach plus po jednej na obu wewnętrznych stronach okładki. W środku "dodatek" w postaci białego karteluszka ze skróconą obsadą i załogą filmów.
https://filmozercy.com/filmoskop/edition/21393664
Czyli generalnie z samym wydaniem i płytami wszystko jest tip top, tak więc wychodzi jakieś 35 zł za wersje 4k z BD. Pysznie Smile
(04-02-2022, 16:54)Lukop napisał(a): [ -> ]Są jakieś przesłanki co do wersji językowych Szybkich i wściekłych? Na włoskich okładkach poszczególnych części nie widziałem info o języku polskim.

(04-02-2022, 17:49)vandel napisał(a): [ -> ]Tylko 7 cześć ma chyba pl

Nawet nie chyba. Wersja PL tylko na 7 części UHD.
Złożyłem zamówienie od tego "wątpliwego" sprzedawcy 31.01., dzisiaj w odebrałem w paczkomacie i wszystko ok, wydanie 18-płytowe (9xUHD+9xBD).
Za 203,01 zł grzechem było nie wziąć Smile
(09-02-2022, 13:24)chucky napisał(a): [ -> ]
(04-02-2022, 16:54)Lukop napisał(a): [ -> ]Są jakieś przesłanki co do wersji językowych Szybkich i wściekłych? Na włoskich okładkach poszczególnych części nie widziałem info o języku polskim.

(04-02-2022, 17:49)vandel napisał(a): [ -> ]Tylko 7 cześć ma chyba pl

Nawet nie chyba. Wersja PL tylko na 7 części UHD.
Złożyłem zamówienie od tego "wątpliwego" sprzedawcy 31.01., dzisiaj w odebrałem w paczkomacie i wszystko ok, wydanie 18-płytowe (9xUHD+9xBD).
Za 203,01 zł grzechem było nie wziąć Smile


Mimo wszystko, dla mnie byłby to grzech ciężki gdybym sobie zafundował Szybkich, przecież to ma mniej sensu niż Space Ballsy, Faceci w rajtuzach i tym podobne. Ale to tylko Moje zdanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk