Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgłaszam się na ochotnika i dam znaćWink inne wydania, które podałeś jako pewniaki remasterów są dość trudno dostępne
Niby fajna ta cena za "Mechaniczną Pomarańczę" 4K w sklepiku Galapagos, tyle, że miesiąc temu nabyłem steelbooka z dwiema przypinkami i protektorem (i k.w.) za... 5 zł więcej. Wiadomo - tu jest z polskim językiem i na Amazonie była promocja, ale czy doczekamy się tego polskiego wydania proporcjonalnie przecenionego?
Nolan 4K nadal jest dostępny za 181,39zł
Christopher Nolan Collection 4K Uhd+7 Blu-Ray+5 DVD [Import] https://www.amazon.pl/dp/B077P6Q4GX/ref=cm_sw_r_cp_api_i_WGRC5JD9BNYXMAMYB8RG
(12-07-2022, 12:20)RylandGrace napisał(a): [ -> ]No… przy amazonie nie byłbym tego taki pewien. Ostatnio zamawiałem bluzę z kapturem, a przyszła koszulka. Ale zwrócili kasę i koszulkę mogłem zatrzymać
Oczywiście, że wszystko jest mozliwe, to niespodziewany czynnik losowy, więc nawet kupując coś co jest jasno opisane może dojść do pomyłki na późniejszym etapie realizacji. Ale nie w tym rzecz. To co jest na stronie amazona to rzeczywiście jest Get Out, nie FF Smile
A co do bluzy, to koszulka podstawiała się juz po zamówieniu w potwierdzeniu mejla więc tak tam była jakaś pomyłka. Możesz kupic Get Out i zobaczysz w potwierdzeniu czy wskoczy nagle FF Big Grin
(31-07-2022, 02:37)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Może kogoś zainteresuje.Moim zdaniem bardzo dobra cena:
https://www.dvdmax.pl/braveheart-waleczne-serce-blu-ray-4k,art740932
(31-07-2022, 03:29)Mefisto napisał(a): [ -> ]UWAGA: Opakowanie zawiera dysk Blu-ray 4K, BRAK dysku Blu-ray

Chyba dysków, a nie dysku ? Smile (w wydaniu włoskim jest 1xUHD, 2xBD - wszycho z pl wersją).
Jeśli to prawda to słabo, bo materiały dodatkowe są wyłącznie na BD.

(31-07-2022, 09:37)gumbas napisał(a): [ -> ]Nasze wydanie miało skopaną płyte 4K, którą Imperial wymieniał za darmo na nową.Teraz dystrybutora już nie ma.

Początkowo wszystkie wydania Bravehearta (Fox) miały problematyczną płytę, której nie dało się odpalić m.in. na odtwarzaczach Sony, OPPO czy LG. Nie wiem czy obecnie sprzedawane egzemplarze to już poprawione płyty, ale tak czy siak chyba wszystkie (?) odtwarzacze dostały aktualizację, która radzi sobie z tą pierwszą partią płyt.
(31-07-2022, 10:04)misfit napisał(a): [ -> ]tak czy siak chyba wszystkie (?) odtwarzacze dostały aktualizację, która radzi sobie z tą pierwszą partią płyt
Odtwarzacz OPPO dostał aktualizację i radzi sobie z tą płytą.
(31-07-2022, 10:04)misfit napisał(a): [ -> ]Chyba dysków, a nie dysku ?

Skopiowałem to info prosto ze strony sklepu - i w sumie dobrze że jest, bo pewnie sam bym kupił Smile
(10-08-2022, 05:15)RylandGrace napisał(a): [ -> ]Znalazłem takie coś. Chyba dobra cena tylko przesyłka 24,99 no i, bo nie ma w tytule i w opisie, ale wynika ze zdjęć (a po za tym nie znalazłem nigdzie informacji, że było takie wydanie tylko na blu-ray) wydanie 4K.
Sprzedaje M &L Polska

https://www.amazon.pl/dp/B00R56TZEE/ref=cm_sw_r_cp_api_i_KQ60V4RXNYAAX0Q6SMQS?_encoding=UTF8&psc=1

Najpewniej zdjęcia nie przedstawiają sprzedawaneo produktu.
Kod kreskowy (5051895033852) sugeruje, że jest to zwykłe Skandynawskie wydanie BD z 2007/2012 roku.
Sorry, ale gdzie ten kod kreskowy bo szukam nie mogę znaleźć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wklej go sobie do wyszukiwarki na amazon.pl i wyskoczy ci produkt z linku który podałeś.
Wklej go np. na blu-ray.com i wyskoczy ci to czym on faktycznie jest.

[Obrazek: LwmgE8M.png]