Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak, ja dostałem taki sam e-mail.
Ja nie muszę już nic z tym robić, bo mój egzemplarz jest już skompletowany.
Można wejść przez przycisk PODEJMIJ DECYZJĘ i sprawdzić w szczegółach zamówienia czy jest aktywna opcja dotycząca podjęcia decyzji odnośnie zmiany terminu wysyłki. Trzeba to zaakceptować jeśli produkt nie jest jeszcze skompletowany.
Po prostu empik dostał później te filmy na magazyn i nie wyrobi się z wysyłką na dzień premiery.
U mnie też skompletowane.
(27-10-2022, 08:25)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Jestem ciekawy kiedy sklep Galapagos zacznie rozsyłać film.Jak narazie wisi w trakcie przygotowania.

Dyskusja przeniesiona z temat: https://forum.filmozercy.com/watek-top-gun-seria?pid=93884#pid93884
Galapagos nadał przesyłkę wczoraj o 15, po 18 miałem ją już w paczkomacie. Tak obsłużony to chyba nigdy nie zostałem Wink
U mnie nie jest tak wesoło. Film rano dotarł do kolejnego już oddziału InPost o 5.09 i do tej pory już status się nie zmienił. Czyli w paczkomacie będzie dopiero w poniedziałek. Lipa bo też liczyłem na weekendowy seans.
U mnie to samo. Paczka przyjęta w oddziale i nic się nie zmienia, cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać do poniedziałku.
Tylko co praca inpostu w soboty ma wspólnego z tym tematem? Smile
(02-11-2022, 12:23)piti198 napisał(a): [ -> ]empik
Urodziny Empik | Filmy na Blu-ray | 3za2

Ceny tradycyjnie bandyckie, czytaj 60 - 90 zł za zwykły film BD w plastiku... Trzeba być szaleńcem aby cokolwiek z tego czegoś wybrać. Za tę kasę z amazona.pl itp można wyrwać dwa, trzy razy tyle filmów.
(02-11-2022, 13:04)pred895 napisał(a): [ -> ]Ceny tradycyjnie bandyckie, czytaj 60 - 90 zł za zwykły film BD w plastiku... Trzeba być szaleńcem aby cokolwiek z tego czegoś wybrać.
Oczywiście wywindowane w dniu promocji. Jeszcze wczoraj najnowszy Bond w 4K był za 105,99 zł, a dziś za 4 dychy więcej Tongue
(05-11-2022, 15:33)Gieferg napisał(a): [ -> ]Heh, w samą porę. Akurat oglądałem dzisiaj Beetlejuice, przy tej okazji przypomniałem sobie, że wciąż nie zrobiłem blu-upgrade'u Edwarda, którego nie widziałem już od kilku lat, a tu proszę Smile
Tylko że to stare wydanie z nienajlepszą jakością obrazu, lepiej dołożyć do remastera.