Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Świat Książki zachowal sie znakomicie. Tez dostalem w piatek Top Gun Maverick w wersji steelbook blue ale obiecali, ze naprawia ten błąd. Dzisiaj dostalem na wymiane steelbooka gold. Wiec mimo wszystko im wybaczam, a zwlaszcza spóźnienie w wysylceSmile
Moja piękna przygoda ze steelbookiem Top Gun: Maverick zakupionym przeze mnie na gandalf.com.pl w poniedziałek 31.10 za 163 zł z kw. właśnie dobiegła końca. Otrzymawszy mailem informację o opóźnieniu wysyłki przez sklep (3 dni), po upłynięciu terminu i braku jakiejkolwiek aktualizacji ze strony gandalfa, zadzwoniłem do nich przed chwilą. Dowiedziałem się, że anulują moje zamówienie, gdyż pozwala im na to ichniejszy regulamin (poniżej). Ogólnie twierdzą, że pierwszy rzut im się skończył, a potem niby rzekomo zamawiali więcej, ale im nic nie dostarczono (oczywiście). Tak więc, podobnie jak Empik sprzedają coś czego nie mają. Nie mamy pańskiego filmu i co nam pan zrobi Smile

§8
1. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania, do momentu wyczerpania zapasów Towarów w magazynie lub dostępności E-wydań na platformie dostawcy, z usług którego korzysta Sklep. Gandalf.com.pl
Misfit napisał(a):Po prostu na okładce nie ma podanych wszystkich wersji językowych.
Z kolei są wyszczególnione m.in. napisy holenderskie, duńskie, fińskie, norweskie, których nie ma na polskiej starej płycie BD.
Poza tym jest podany rok "2015 Twentieth Century Fox" drobnym drukiem - nie widzę innej opcji aby to nie był remaster.

Potwierdzam.
Jest to remaster, na płycie są także włoska i niemiecka ścieżka audio.
Jak ktoś bardzo chce jeszcze wspierać tą wspaniałą polską dystrybucję, to Galapagos znalazł ostatnie sztuki Top Gun: Mav w wersji Blue (tam pewnie jest mój steelbook, któego nie sprzedał mi gandalf Wink ) za 180 ziko.
https://starstore.pl/top-gun-maverick/3287-top-gun-maverick-2bd-4k-steelbook-7321957517476.html
Trylogia Mummii z PL na płytach 4K za 140zł. Byłem wściekły gdy za długo się zastanawiałem gdy była za tyle na amazonFR..
https://www.amazon.pl/dp/B071YPFRQN?psc=1&smid=A2R2221NX79QZP&ref_=chk_typ_imgToDp

Jak topic nie ten, proszę o przeniesienie, nie będę powielał już
Kupiłem i zwróciłem. Nie ma lektora i napisów Pl.
Jak nie ma jak jest.
Już za 250 zł.
Doslownie przed zmiana zdazylem kupic za 140Smile
(11-11-2022, 13:21)Mefisto napisał(a): [ -> ]Już za 250 zł.

Serio sprawdzajcie na bieżąco oferty amazon.pl , bo ten pakiet od dobrego miesiąca hulał tam za jakieś 150 - 160 zł Tongue