Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-01-2023, 19:29)fire_caves napisał(a): [ -> ]Tak, Tobie się przydała, ale innym osobom, które nie zajrzą do tego wątku taka informacja nie pomoże.
haha...skoro ktoś nie zajrzy, to w jaki sposób ma go dotyczyć cokolwiek zostało tam napisane...rozumiem, że tym co zajrzeli ta informacja wręcz zaszkodziła haha! Wstałeś lewą nogą i czepiasz się, że ktoś umieścił info o polskiej wersji językowej w promce? To mam dla ciebie zadanie, przejrzyj wątek z promocjami i skrytykuj w ten sam sposób każdą osobę, która zrobiła podobnie...może do poniedziałku skończysz. I nie zapomnij im powiedzieć, że od tego jest filmoskop. Powodzenia!
Jak dla mnie info o tym,że jest wersja PL jak najbardziej wskazane. Nie chce mi się za każdym razem sprawdzać w filmoskopie.
Dokładnie tak


Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
To ja przytaknę fire_cavesowi.
Najpierw było info o promocji Incredible Hulka 25.01, a później w dziale promocji morze postów z dywagacjami czy ma on pl wersję czy też nie, włącznie z pisaniem o tym co jest na okładce (facepalm) lub co podaje blu-ray.com. I kilka dni później kolejny post, że jednak jest pl wersja.
Po pierwsze od tego typu dyskusji jest inny temat (komentarze), a po drugie informacja o tym, że jest pl wersja, była i jest cały czas dostępna na filmoskopie - ze skanami BDInfo włącznie.

Więc jak ktoś po raz enty pisze, że nie chce mu się sprawdzać tego typu rzeczy w filmoskopie (dlaczego?), a chce mu się wysmażyć posty na forum z pytaniem o pl wersję (do tego w złym temacie) to takie rzeczy potrafią podłamać skrzydła osobom, które poświęcają swój czas na uzupełnianie tego typu danych na filmoskopie - a pełny opis wydania, jak w tym przypadku, to nie jest kilka kliknięć myszą...

(29-01-2023, 07:07)pred895 napisał(a): [ -> ]Edit 29.02.23
Długo nie musiałem czekać, bo Amazon.pl jak zwykle nie zawiódł Last Duel 4k za 56 zł Big Grin
https://www.amazon.pl/dp/B09QFQWP59?cafId=94f23b04-b714-4721-a17b-aa7ed6557fb9&cafASIN=B09QFQWP59&ref_=cm_sw_r_apan_dp_PHH248YGXX4J7MBDNP74

Dobrze wiedzieć, że Amazon.pl oferuje też wydania skandynawskie. Ale z tymi kategoriami mogliby zrobić porządek - gry planszowe, serio ? Big Grin Do tego poza zdjęciem brak info, że jest to wydanie 4K, itd. Kod kreskowy się zgadza z wydaniem 4K UHD więc wtopy w tym przypadku nie będzie.
(29-01-2023, 12:02)misfit napisał(a): [ -> ]Więc jak ktoś po raz enty pisze, że nie chce mu się sprawdzać tego typu rzeczy w filmoskopie (dlaczego?), a chce mu się wysmażyć posty na forum z pytaniem o pl wersję (do tego w złym temacie) to takie rzeczy potrafią podłamać skrzydła osobom, które poświęcają swój czas na uzupełnianie tego typu danych na filmoskopie - a pełny opis wydania, jak w tym przypadku, to nie jest kilka kliknięć myszą...
To zupełnie inna sprawa, dziwi, że wtrącasz w to całkiem inny kontekst. Komuś nie chce się sprawdzać w filmoskopie i zaśmieca forum pytaniami, a takie przypadki są najczęściej, owszem jak najbardziej zgoda, ale co to ma do tematu czepiania się forumowicza, że w promce przy okazji podał info o polskiej wersji? To akurat jakieś kuriozum, tym bardziej, że wątek z promkami w taki sposób funkcjonuje od dawna.
Zacznij czytać dyskusję od posta #773 to może wtedy zrozumiesz.
Post 781 jest kontynuacją wcześniejszej dyskusji - zauważ, że w tym drugim przypadku nie ma podanej nawet ceny (która w międzyczasie poszła do góry).
Wchodzę na forum z promkami i czytam post #781. Z punktu widzenia osoby powiedzmy "trzeciej" jego treść jest jak najbardziej ok. To, że podpinasz to pod kontekst, który zaczął się w #773 tego wszystkiego nie usprawiedliwia. Owszem, lepiej by wyszło pouczać osoby dyskutujące od #773 niż leszka w #781, EOT
Tłumaczę więc po raz kolejny, że #781 to nie jest informacja o promocji (brak podstawowej rzeczy - ceny, która w międzyczasie poszła znacznie do góry), lecz kontynuacja wcześniejszej dyskusji. Dyskusji, która powinna się odbywać w zupełnie innym temacie i która jest lekceważeniem pracy osób zajmujących się filmoskopem. Nie tylko ze strony jednego, ale w tym wypadku kilku forumowiczów.
Filmoskop pokazuje zupełnie inne wydanie tego filmu(amazon.pl). W niczym mi nie pomógł przy zakupie.Jak człowiek ryzykuje swoje pieniądze to chce być pewny że dany film spełnia jego wymagania.
W jaki sposób inne? Kod kreskowy zgadza się co do jednej cyfry z tym umieszczonym na okładce w Twoim linku:

https://filmozercy.com/filmoskop/edition/1440159

Rozumiem dobre chęci, ale nauczcie się korzystania z filmskopu - należy kliknąć Filmoskop, a następnie w dział "Wydania", aby były wyszukiwane również pozycje, które nie mają dodanych ofert sklepowych.