Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-08-2019, 13:18)Sparrow64 napisał(a): [ -> ]Ja bym jeszcze powiedział, że są dostępne John Wick obydwie części po 19,99 i... Sicario za 9,97!!!

Jedynka Johna Wicka to chyba trudno dostępny film był? W każdym razie zamówiłem wszystkie powyższe i Przełęcz Ocalonych.

Wszystko fajnie tylko dlaczego te filmy na nas są w formacie DTS-MA gdzie w usa\uk jest truehd\atmos :/
Monolith nie umie Atmosa.
Cena odpowiednia do jakości kupuję te filmy po 9 do 22 zł to mogę przymknąć oko na brak atmosa. Ale szkoda bo kupiłbym za większą kasę te wydania gdyby miały atmos

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Empik startuję z podobnym programem abonamentowym co Amazon. Zastanawiam się nad jego wykupem. Co prawda wielu pozycji tam nie kupuję ale porównując na dziś ceny raczej nie stracę, zwłaszcza, że to niecałe 7zł miesięcznie. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, bo znając zabiegi Empiku to jest bardzo prawdopodobne. Czy w tym momencie ceny po rabatach z Empik Premium nie są takie same jak przed wejściem programu a ceny bazowe zostały po prostu podniesione. Porównując ceny produktów z zapowiedzi niestety dochodzę do takiego wniosku...
Empik często zmienia ceny. Nie sądzę by to miało wpływ. Premium przy wykupie na rok wychodzi całkiem sensownie jeśli ktoś pare razy w miesiącu coś u nich kupuje.
(04-09-2019, 14:49)Juby napisał(a): [ -> ]Trochę lipa, że wyskoczyli z tym dopiero teraz. Zamawiałem 2 egzemplarze Endgame (dla siebie i na prezent), jakbym wiedział, to dorzuciłbym jeszcze jeden film.
Ten film nie bierze udziału w promocji więc nic byś nie zyskał Wink
Aha Big Grin
Poza tym, praktycznie jak zawsze przy tego rodzaju promocjach, sztucznie zawyżyli ceny.
3 tytuły UHD za 300 zł, szalona promocja Big Grin
W porównaniu do cen filmów UHD w promocjach za granicą może i nie szaleństwo, Ale jak na warunki naszego kraju i chorych cen wyjściowych, nie jest źle. Nie wszystkim chce się bawić w ściąganie filmów z poza Polski, nie wszystkim chce się czekać tygodniami i zastanawiać się, czy przesyłka dojdzie czy też nie... Według uznania.