Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiesz Zavvi i Amazon oferowały promocje 2x20. Wychodzi ciut 80 złotych za dwa filmy. W cenie 300 masz 7 filmów, a nie 3. Jeśli do kogoś ta cyfra nie dociera to polecam skończyć podstawy matematyki Smile. Obecnie z Amazon dostaję paczki w dzień lub dwa to nawet szybciej niż Empik. No chyba ktoś ma zboczenie na punkcie polskich okładek z polskimi tandetnymi tytułami Smile
Czekanie tygodniami, serio? Smile Zoom to nie jedyny sklep, no ale jeśli ten tydzień / półtora czekania na film mniej jest dla kogoś wart drugie tyle co film to jasne, według uznania.
Ja przedwczoraj zamówiłem paczkę z Amazon Uk, a dziś już będzie u mnie. Empik jest szybszy?
To forum powinno się nazywać filmosknerożecy w takim razie .
Panowie po co po raz setny robicie kolejny taki sam off top? Wolfman który raz z Mierzwiakiem piszecie te same mądrości?
To skąd się w takim razie biorą liczne wpisy dotyczące perturbacji z dostawami paczek?
A poza tym jak dobrze pamiętam, to nie wszyscy z Was mieszkają w Polsce, prawda?
Za granicą jakoś dostawy chyba lepiej działają niż u nas dostarczane przez jakichś pseudo przewoźników kradnących paczki.
OK, i tak Was nie przegadam.
Niektórzy też mimo wszystko chcą lub muszą mieć polskiego lektora lub napisy, i nie mówię tu wcale do końca o sobie.

(05-09-2019, 13:33)lukee napisał(a): [ -> ]Panowie po co po raz setny robicie kolejny taki sam off top? Wolfman który raz z Mierzwiakiem piszecie te same mądrości?
Właśnie...
To takie traktowanie jakby osoby kupujące filmy z polskiej dystrybucji były ograniczone, co najmniej niedorozwinięte, niedouczone, niższego sortu...
(05-09-2019, 13:35)KaMario napisał(a): [ -> ]To skąd się w takim razie biorą liczne wpisy dotyczące perturbacji z dostawami paczek?
To były wpisy o Zoom, sytuacja przez to się ustabilizowała. Mniej ludzi tam kupuje, a ci co kupują mają świadomość wtopy. Tutaj pisaliśmy o Amazon i Zavvi. Co do polskich wersji, to masz praktycznie bardzo dużo filmów z polską wersją za granicą w filmach 4k.
(05-09-2019, 13:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]No chyba ktoś ma zboczenie na punkcie polskich okładek z polskimi tandetnymi tytułami
Napisał facet mający zboczenie na punkcie puszek. Smile
KaMario, z główką wszystko OK? Najpierw brednie o tygodniach oczekiwania, a teraz jakiś bełkot o traktowaniu ludzi kupujących w PL jak niedorozwiniętych?!

Po pierwsze, piszę o wydaniach które mają za granicą polską wersję językową.
Po drugie, jeśli masz informacje dotyczące problemów z przesyłkami z amazonów lub zavvi to są od tego odpowiednie tematy, zapraszam.
(05-09-2019, 14:25)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Napisał facet mający zboczenie na punkcie puszek.
Mój detektor metalu obliczył ,że przez kolekcję Batmana wydam sporo na złom w tym miesiącu Smile