Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W wątku komentujemy promocje z zagranicznych sklepów internetowych.
(05-06-2019, 11:58)Mateusz napisał(a): [ -> ]W wątku komentujemy promocje z zagranicznych sklepów internetowych.
Dziś doleciały mi dwa filmy z promocji z Australii 2 w cenie 1 UHD Wink Tam co niby czas oczekiwania cztery tygodnie.
Jeszcze nie sprawdzałem jak z PL na płytach.
A którego dnia otrzymałeś informację o wysłaniu?
(05-06-2019, 14:25)Kirek napisał(a): [ -> ]A którego dnia otrzymałeś informację o wysłaniu?

Do mnie też paczka dotarła, nadspodziewanie szybko.
Z tego co wiem, to nie wysyłają maila o wysyłce a tylko o przygotowaniu przesyłki. Jeśli zalogujesz się do JB, to przy pozycji na liście Twoich zamówień widnieje po prostu "shipped".
Za każdym razem kiedy wysyłają dostaje maila od nich
Koledzy, kto wam dostarczał przesyłki? Poczta czy jakaś firma kurierska? DHL np....
(05-06-2019, 15:42)Maras napisał(a): [ -> ]Za każdym razem kiedy wysyłają dostaje maila od nich

No tak, jeden mail o przyjęciu zamówienia i drugi o przygotowaniu paczki do przesyłki (co dla mnie oznacza, że może wyjść tego samego dnia, następnego dnia, a jeśli mamy np. piątek, to dopiero po weekendzie), natomiast o tym, że przesyłka JUŻ wyszła, nie dostałem chyba ani razu.

(05-06-2019, 16:03)pmmazz napisał(a): [ -> ]Koledzy, kto wam dostarczał przesyłki? Poczta czy jakaś firma kurierska? DHL np....

Poczta polska.
(05-06-2019, 17:04)truvneeck napisał(a): [ -> ][quote='Maras' pid='56507' dateline='1559745771']
Za każdym razem kiedy wysyłają dostaje maila od nich

No tak, jeden mail o przyjęciu zamówienia i drugi o przygotowaniu paczki do przesyłki (co dla mnie oznacza, że może wyjść tego samego dnia, następnego dnia, a jeśli mamy np. piątek, to dopiero po weekendzie), natomiast o tym, że przesyłka JUŻ wyszła, nie dostałem chyba ani razu.

jeden mail o przyjęciu zamówienia a drugi że Twoje zamówienie jest przygotowane i zostanie odebrane przez naszego przewoźnika co odbywa się następnego dnia przykładowo wczoraj złożyłem zamówienie 04.06 dzisiaj o 2 w nocy dostałem maila że wysłane czas około 10 godzin od złożenia zamówienia status zamówienia masz w mailu SHIPPING a na stronie COMPLETE po rozwinięciu jest SHIPPED i pamiętaj o tym że tam jest około 6 godzi do przodu czyli jak złożysz zamówienie przykładowo 04.06 o godzinie 21 tam już będzie 05.06 wyślą ci dopiero następnego dnia u nich będzie 06.06
ostatnio zamówiłem u nich black hawk down to przez dwa tygodnie był status processing bo czekali na dostawę
(05-06-2019, 14:25)Kirek napisał(a): [ -> ]A którego dnia otrzymałeś informację o wysłaniu?
Ostatni mail od nich 17 maja.Jednak to był mail tylko z potwierdzeniem realizacji przyjęcia zamówienia i adresu. W treści maila jest też data 18 maja, więc zapewne wtedy wysłali.

Poczta PL bez podpisu. I nawet dwa filmy w kopercie zmieściły się do skrzynki Wink
zoom.co.uk dociera,

ponad tydzień temu poprosiłem o wysłanie zamiennika, co też sklep uczynił. Dzisiaj otrzymałem przesyłkę, doręczali poczta polska, nadawca (UWAGA!!!) Świat Paczek z Nysy. Ten „wspaniały” polski pośrednik okleja przesyłkę swoimi etykietami zaklejając wszystkie oryginalne i oznacza ją jako MATERIAŁY MARKETINGOWE, nadawane jak zwykły list nierejestrowany. Okazało się, że dotarła paczka pierwotnie wysłana przez zoom, nie jej zamiennik, nadana dokładnie przed tygodniem. Mam wrażenie, że wspomniana firma z Nysy to nasza CZARNA DZIURA, gdzie ginie wszystko.