Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Moje zyczenie na gwiazdke
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Ula87

W duchu nadchodzacych swiat moze warto zalozyc taki temat, takze wsrod kolekcjonerow filmow. Co, oczywiscie z istniejacych wydan, chcielibyscie zeby znalazlo sie pod waszym swiatecznym drzewkiem?

Zaczne od siebie.

Top of the top gwiazdkowych prezentow to niezaprzeczalnie i nieodwolalnie ( az do odwolania Wink) wydania kolekcjonerskie, z figurkami, Wladcy pierscieni (bodajze 12 dvd). Lofciam, lofciam, lofciam.... Heart Heart Heart
Jeśli ktoś mi będzie chciał sprawić naprawdę udany prezent... to pewnie spyta żony, a ona ma wgląd w listę rzeczy, które sobie czekają, aż się trafi jakaś okazja ale generalnie nie są w rozpisce na najbliższy czas, na chwilę obecną Pearl Harbor, Punisher War Zone, Pluton (nie widziałem), American Hustle, Misery i koncert Gunsów albo Stonesów na blu. No i parę płytek z muzyką (głównie Slash)

Co z tego wyszło, przekonacie się w świątecznym updejcie :]

(w zeszłym roku był Lone Ranger i Final Fantasy Advent Children + CD Division Bell Floydów i nowy Pearl Jam).
Ja tam nie mam jakichś specjalnych życzeń i wymagań. Jeśli miałbym dostać film to żeby był w tematyce w jakiej gustuję i tyle. Ewentualnie może kątem oka trochę podpatrzeć co jest na mojej liście filmów do kupna. Smile
A ja dla odmiany nie pogardziłbym jakąś grą planszową, w którą jeszcze nie miałem przyjemności zagrać. Smile
Głowa Predatora lub Głowa Cezara z Planety Małp :-D... I będą udane święta ;-).