Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nakf - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mam to samo, w ogóle nie pokazuje kosztów wysyłki przed złożeniem zamówienia, więc wygląda na błąd na stronie.
Ale wcześniej nie miałeś takich problemów? Czyli ten błąd pojawił się dopiero niedawno?
Na to wygląda, ostatnie zamówienie składałem dokładnie miesiąc temu.
Ok, będę próbował dalej. Napisałem też do nich o tym problemie ale nie wiem czy wiadomość dotarła. Mam nadzieję, że się uda bo ceny mają dość atrakcyjne.
Po ponad 3 tygodniach Umbrella naprawiła w końcu usterkę i zamówienie zostało bez problemu złożone. Koszt wysyłki dwóch filmów to 8 AUD, trzech to już ponad 20 AUD. Nakf, jeszcze raz dzięki za pomoc.
Przedświąteczna aktualizacja kolekcji. Wydałem znacznie więcej kasy niż planowałem, więc tegoroczny czarny piątek uważam za udany Big Grin Prawie wszystko z zavvi.

Charlie Chaplin Collection - zestaw preorderowany jeszcze w sierpniu Smile Duże zaskoczenie, zarówno ze strony Artificial Eye (świetny podwójny digipak w grubym slipcasie) jak i zavvi (wysłany w porządnym kartonowym opakowaniu)
[Obrazek: sVw1Qm4l.jpg]

Otto Preminger Film Noir Collection
[Obrazek: Rg0BbZcl.jpg]

Carl Theodor Dreyer Collection
[Obrazek: HvqSk1sl.jpg]

Roberto Rossellini: The War Trilogy - edycja numerowana, trafił mi się 1904 / 3000
[Obrazek: 0l8OwMEl.jpg]

5 filmów od Eureki + Ealing Studios Collection Vol. 1
[Obrazek: dQq8oHgl.jpg]
[Obrazek: VPP25G0l.jpg]

Koyaanisqatsi / Powaqqatsi
[Obrazek: lIRAfXel.jpg]
Ech, fajne rzeczy. Ach jak mi brakuje u nas Rosseliniego czy Dreyera z polskim tłumaczeniem.
Ładny ten BOX Chaplina, choć bardziej Ci pozazdroszczę Dreyera i Rosseliniego. Interesuje mnie od krótszego czasu ich twórczość i moim zdaniem te filmy powinne się doczekać polskich wydań. Gratuluję zakupu!
Co Ty, już się klasyki od lat w polsce nie wydaje. Nie ma żadnych szans na takie pozycje. Gutek i Mayfly co mieli ciekawego to wydali lata temu i teraz odcinają kupony. Prędzej bym pomyślał o zainwestowaniu w sprzęt dodający napisy w locie albo kupować oryginalne wydania i ściągać sobie wersję z lektorem, czyli jakas forma Giefergowej kopii zapasowej z polską wersja Smile
(21-12-2015, 22:51)matwiko napisał(a): [ -> ]Prędzej bym pomyślał o zainwestowaniu w sprzęt dodający napisy w locie...

Jakieś propozycje?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7