Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Czarnobyl /Chernobyl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(20-09-2019, 13:47)misfit napisał(a): [ -> ]Od HBO tam gdzie najszybciej pojawi się w pożądanej przeze mnie cenie. Czyli pewnie Francja Wink
I zamówiłeś z Francji? Wysłali Ci w ogóle? Bo ja jakiś czas zamówiłem, kasę niedawno już pobrali, a nie kwapią się z wysyłką. I szczerze nie wiem jak oni chcą zdążyć do piątku w następnym tygodniu skoro tyle zwlekają.
Jeszcze nie zamawiałem, ale mogę Ci napisać, że amazon nie wysyłający produktu w dniu premiery czy dzień po to jest obecnie standard. Ale spokojnie, skoro ustalili Ci termin na przyszły piątek to nawet jeśli wyślą go w poniedziałek to wyrobią się z terminem - wysyłają DHL (chyba, że przesyłka w transporcie ulegnie uszkodzeniu, co też czasami się zdarza Smile ).

PS. Steel z UK.

[Obrazek: 9hr7qtqm.jpg].

Tak jak można się było tego spodziewać w środku są te same "słabe" płyty co w plastiku od Acorn.
(11-07-2019, 15:52)misfit napisał(a): [ -> ]W internetach piszą, że Czarnobyl był kręcony w 24 fps, a wydanie UK na 99% będzie w 25 fps.
Jeśli nie chcecie PAL Speed-up'a to pozostaje wybrać wydanie od HBO - jeśli chodzi o Europę to np. z Francji. Najpewniej będzie w angielskiej wersji językowej.

Co oznacza PAL speed up? Czy dobrze rozumiem, głos przyspieszony a bardziej wyższy ton?
Ostatecznie kupiłem sobie "Chernobyl", a właściwie "Černobyl" na filmarenie. Nawet szybko przyszło, chyba minęło 2 dni i już miałem. Z BDinfo wynika, że jest 24 fps (tzn. 23,976). To rozumiem, że to ta właściwa wersja?
To są te same płyty co u Francuzów więc jest ok.
Te wydania o których piszecie mają poprawny fps, natomiast niemieckie ma nieco lepszy obraz (trochę więcej detali).
(29-10-2019, 11:19)piti198 napisał(a): [ -> ]Sorry za offtop, ale od jakiegoś czasu dvdmax ma na stronie polskie filmy z opcją "wkrótce w sprzedaży" wśród których jest m.in. Ślepnąc od świateł", 2 i 3 sezon "Watahy" i inne filmy. Nawet "Smoleńsk" jest w planach. Big Grin
Ale kiedy i kto zamierza to wydać to nie mam pojęcia.
Najprawdopodobniej będzie to Galapagos bo oni wydali Gre o Tron w PL.

Zamówiłem sobie steel Czarnobyla z UK... ma dotrzeć jutro więc oblookam go dokładnie bo ponoć to tylko 1080i/50.
(21-11-2019, 19:19)Glaeken napisał(a): [ -> ]Zamówiłem sobie steel Czarnobyla z UK... ma dotrzeć jutro więc oblookam go dokładnie bo ponoć to tylko 1080i/50.


Ne ponoć tylko na pewno i obraz jest gorszy od prawidłowych wydań HBO.
To i tak lepiej Smile Z trzech platform które mam (Netflix, Amazon, HBO Go) to obraz w HBO Go wypada najgorzej. Fakt faktem, że to jedyna platforma którą oglądam za pośrednictwem PS4 ale i tak ta platforma spisuje się najgorzej z w/w trójki pod każdym względem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11