Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Czarnobyl /Chernobyl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(26-11-2020, 09:39)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]A komuś już Empik wysłał ten serial w steelbooku? Bo widzę że dostępna wysyłka jest 48 godzin, a zamawiałem w preorderze i narazie nic l?

Tak, ja odebrałem wczoraj. Co ciekawe steelbook miał naklejoną cenę z salonu.
Mój też zmówiony w preorderze wciąż "Czeka na kompletację".
Jakaś masakra, potem wyślą że niedostępny. Aż strach myśleć co będzie z Tentet ?
U mnie też "Czeka na kompletację"...
W mediamarkt jest dostępny w sklepach, po godzinie od zamówienia w punkcie odbioru
Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?
W innym wątku pisałem:
Cytat:A przy moim pre-orderze Czarnobyla z 11.10 na empik.com dalej "Czeka na kompletację", teraz czekać tylko na anulowanie i najwyższe standardy zostaną zachowane
Przed chwilą dostałem maila:
Cytat:Termin wysyłki został zmieniony ze względu na chwilową niedostępność produktu.
Podejmij decyzję w sprawie dalszej realizacji wysyłki: czekaj, podziel lub anuluj zamówienie.
Ekhm, także tego Cool Chyba zrobię ruch wyprzedzający i sam anuluję i wezmę taniej u konkurencji, póki jest.
(26-11-2020, 10:31)Cisek napisał(a): [ -> ]Tak, ja odebrałem wczoraj. Co ciekawe steelbook miał naklejoną cenę z salonu.
Często dostaję z empik.com filmy z naklejoną ceną z salonu. Wcale to nie znaczy, że towar jest zdjęty z półki w salonie, on po prostu jeszcze nie dotarł do salonu i poszedł do klienta z zamówienia internetowego z partii przygotowanej dla salonów.

"Termin wysyłki został zmieniony ze względu na chwilową niedostępność produktu.
Podejmij decyzję w sprawie dalszej realizacji wysyłki."
Też mam taką wiadomość w szczegółach zamówienia z empik.com odnośnie "Czernobyla" w steelbooku.
(27-11-2020, 12:05)misfit napisał(a): [ -> ]Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?

U mnie też leży ze statusem "Przygotowywanie do wysyłki". Czuję, że w weekend najszybciej będzie wysłane.
(27-11-2020, 12:05)misfit napisał(a): [ -> ]Francuzi też coś się ociągają z wysyłką steela. Komuś z Was już wysłali ?

Wysłany przedwczoraj, jest już w Niemczech, ale wylosowali mi jako dostawcę Pocztę Polską, więc z ostatnim odcinkiem może być różnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11