Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Czarnobyl /Chernobyl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(27-11-2020, 14:10)Cisek napisał(a): [ -> ]Wysłany przedwczoraj, jest już w Niemczech, ale wylosowali mi jako dostawcę Pocztę Polską, więc z ostatnim odcinkiem może być różnie.

Ku mojemu zaskoczeniu francuski steelbook dzisiaj znalazł się w mojej skrzynce. Wysłany we środę, więc bardzo dobry wynik, przyzwyczaiłem się do ślimaka Zavvi Smile.
France wysłali przed chwilą jakimś Chronopostem czy innym brizarssrem ?
(28-11-2020, 11:30)MasterThief napisał(a): [ -> ]Pierwsze słyszę, że w ciągu 2-3 dni Big Grin
Jeżeli produkt jest wysyłany z magazynu PL - a tak często ostatnio jest - to dochodzi błyskawicznie. Tyle, że w porównaniu do innych amazonów francuzi strasznie ociągają się z przeprocesowaniem wysyłki.
No właśnie zauważyłem to, paczka od dobrych 3 dni ma status "Przygotowywanie do wysyłki" i nic się nie dzieje Smile
Udało się  zdobyć naszego steelbooka w stacjonarnym Markecie i to w ludzkiej cenie. Tak więc jak już chcecie go dostać to polecam sprawdzić najpierw dostępność zwykłego BD w waszych pobliskich marketach, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo że jakieś niedobitki steela też tam są. Jeśli market nie ma w dostępności żadnej wersji to na 90 % niczego tam nie znajdziecie. Tak czy inaczej traktuje to wydanie raczej jako kopię zapasową, jakby Francuzi znowu cofneli mi zamówienie lub steel dotrze w strzępach. Jeśli jednak wszystko będzie z nim w porządku to to polskie wydanie idzie pod młotek i też w ludzkiej cenie jak coś. Tak więc można zaklepać u mnie w razie co >> priv.
[Obrazek: 61b35d1361947670.JPG]

PS. jak ktoś jest z Trójmiasta to może darować sobie odwiedziny w Media Galeria Bałtycka i ten na Grunwaldzkiej.
Widzę, że dostępność się kończy. Ja nie czekałem na empik.com, kiedy przesunęli termin dostawy, tylko klepnąłem na swiatksiazki i przyszło we wtorek. Empik jednak tym razem nie blefował i nie anulował zamówienia i wczoraj kopia przyszła do salonu. Nie będę się jednak po nią fatygował skoro już mam, więc sobie przeleży 5 dni i trafi pewnie znów do obiegu.
Unboxing << pikny jest ten steelbook Smile


Ja wczoraj odebrałem z Empiku swoje zamówienie. Po przesunięciu pierwotnego terminu, teraz już doszło zgodnie z deklaracją.
Czarnobylek z FR wlasnie przyszedl... as expected Smile Pisałem ze jak wyślą to szybko dochodzi.

Dwa najładniejsze steelbooki jakie posiadam i oba z tym serialem lol
[Obrazek: ddd96ba82b7ee82d86e34d804db461db.jpg]

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(04-12-2020, 08:14)Glaeken napisał(a): [ -> ]Czarnobylek z FR wlasnie przyszedl... as expected Pisałem ze jak wyślą to szybko dochodzi.

Sprawdź sobie dla bezpieczeństwa stan płyt - u mnie były popalcowane i ze sporymi rysami Undecided.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11