Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Sprzedałem ps4 w grudniu i w oczekiwaniu na ps5 kupiłem sobie Nintendo Switch więc nowa konsola Sony będzie mi potrzebna dopiero na koniec roku . Brzęczące cewki , wywalanie błędów czy turkotanie wentylatora - może coś z tym zrobią do tego czasu . Liczę też na to że wydadzą jakąś specjalną edycję z kolorowym panelem i bez tego goooownianego piano black wywalonego przez środek . Do tego w tym roku dwie gry na krzyż ale tak jest przy każdej nowej konsoli więc nie ma pośpiechu . Mario Odyssey , Mario Kart plus dwie Zeldy wziąłem na dzień dobry więc setki godzin z życia wyjęte . Pomiędzy ps3 i ps4 też wjechał xbox360 więcej niż jedna konsola w domu mi niepotrzebna .
Podobno kilka dni temu był jakiś rzut na neonecie. Słyszałem też, że zamiast sprzedawać same konsole to sklepy jak już coś mają na stanie to sprzedają bundle typu konsola + drugi pad + 2-3 gry.
Były w piątek dostępne w MM i EURO, same zestawy

Zniknęły dosyć szybko, niemniej była normalnie możliwość zakupu
(24-01-2021, 18:20)malin1976 napisał(a): [ -> ]Mario Odyssey , Mario Kart plus dwie Zeldy wziąłem na dzień dobry więc setki godzin z życia wyjęte . Pomiędzy ps3 i ps4 też wjechał xbox360 więcej niż jedna konsola w domu mi niepotrzebna .
No Malina w końcu rozsądnie podchodzisz do tematu. Switch wymiata
Wolfman zmieniłbyś nazwę tematu, co? Nie dość że od dawna wiadomo jak nowy X się nazywa to jeszcze ta literówka od której oczy bolą Tongue
(24-01-2021, 19:16)djgromo napisał(a): [ -> ]Podobno kilka dni temu był jakiś rzut na neonecie. Słyszałem też, że zamiast sprzedawać same konsole to sklepy jak już coś mają na stanie to sprzedają bundle typu konsola + drugi pad + 2-3 gry.
Tak, były za 3600 zł. To zakup całkowicie się mija z celem.
A odnośnie tego switcha, to jeszcze opłaca się kupować tego co teraz jest, czy lepiej poczekać na tą wersję pro, która ma ukazać się w tym roku.
Ja go wziąłem bo moje poprzednie Nintendo to był Gamecube . W rok ogram wszystko co na Switcha wyszło ciekawego i pójdzie na olx tak jak dawniej xbox360 . Podstawową moją platformą był , jest i będzie Playstation .
Chciałem sobie kupić ps5 by móc komfortowo grać w gry z ps4. Niestety oprócz januszy to nie ma żadnych ofert. Gdyby nie exy i brak ich na xbox to bym na playstation nawet nie spojrzał. Sony słabo robi konsole, gry potrafią, ale konsole to odkurzacze z silnikiem odrzutowym. Wiadomo czy sprzedaż ruszy do końca marca?
Od dawna wiadomo jak cicha jest PS5 więc o czym bredzisz?

Co jakiś czas w sklepach pojawiają się egzemplarze, jeśli Ci zależy to kupisz. W lutym kolega kupił w sklepie fizycznym i nie musiał się z nikim o to bić.
Neonet wrzuca najczęściej w poniedziałki, środy i piątki ok 12:00, w przypadku Media Markt, Media Expert i RTV EURO AGD trzeba trafić na rzut czyli często odświeżać strony sklepów.

Mi udało się kupić w Media Markt, niestety tylko wersję Digital Edition. Musiałem wziąć bundla z dodatkowym padem i zdrapkami. Posprzedawałem te dodatki i koniec końców zapłaciłem jakieś 100 zł ponad msrp.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18