Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(12-03-2021, 12:08)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Od dawna wiadomo jak cicha jest PS5 więc o czym bredzisz?
Przeczytałes co napiasałem? Czy pisałem o ps5 i grach z ps5?
Ale ja nie mam czasu siedziec na necie i nie jestem w PL. Pytam o dostawy normalne, w mln sztuk. Czy ja pisze po chińsku lub mongolsku
(12-03-2021, 12:08)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Od dawna wiadomo jak cicha jest PS5 więc o czym bredzisz?
Pewnie o piszczących cewkach. O tym tez od dawna wiadomo.
(12-03-2021, 16:46)Wolfman napisał(a): [ -> ]Przeczytałes co napiasałem?
Tak:

Sony słabo robi konsole, gry potrafią, ale konsole to odkurzacze z silnikiem odrzutowym.

Może doprecyzuj o jakich konsolach (liczba mnoga) Sony mowa?
Ps3 spaślak i Ps4 prosiak.
Przykład kończyłem Ico to wyła w niebogłosy ps3, na Wolfie 2 to myslałem, ze ps4 wyzionie ducha.
Jestem ciekaw czy zrobią bundle ps5 z cyberpunkiem 2077 na PS5. Leży mi ciągle zapakowany CP2077 na PS4 to bym go sprzedał. Na razie i tak nie ma ani jednej gry na PS5 na której mi zależy.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Chwilowo jak dla mnie to ta Nowa Generacja to nie wypał, brak konkretnych killerów ( pomijam tu wersje Remaster )
W dniu premiery chociażby PS4 było w czym przebierać.
No tu się zgodzę. Po cichu liczyłem, że DnD Dark Alliance przyspieszy mój zakup PS5 ale widzę, że recenzje są w większości miażdżące. Teraz na horyzoncie pojawił się tytuł którym sìe zaciekawiłem czyli Aliens: Fireteam Elite ale chyba skończy jak Colonial Marines sprzed lat Wink
Jest jeszcze jeden problem z nową generacją konsol... Po co kupować skoro 99% gier wychodzi na poprzednią Big Grin
No chyba że kogoś jara tylko grafika Tongue
A to nie o to chodzi w nowej generacji każdej konsoli? Smile
To etap przejsciowy, tak bylo zawsze. W pewnym momencie przestaną, a teraz wychodzi tego dużo także dlatego, że ps5 jest ciągle trudno dostępne i wydawanie tytułu tylko na next geny raczej nie przyniesie wydawcy zysków na które liczył (chyba, że będzie to jakiś dopieszczony i rozreklamowany flagowiec Sony). A te obecne gry z bundli ps5 można kupić za śmieszne pieniądze na olxie bo ludzie masowo ich się pozbywają.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18