Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(09-10-2019, 09:19)malin1976 napisał(a): [ -> ]Na jednej generacji ogrywam ok 30 tytułów nie licząc Gran Turismo/Forza i Fifa/Pes więc niewiele ale wybieram same perełki .
No tak to są perełki singlowe to trza przyznać koledze Smile. Fifa to już w szczególności do singla stworzona. Jesteś bardzo wybrednym graczem, EA zaciera rączki, bo wciąż może tworzyć swoje oryginalne pomysły w nowych odsłonach Fify
(09-10-2019, 09:19)malin1976 napisał(a): [ -> ]Podobnie miałem z gamecube .
No to się nie dziwię. Wystarczy jedna konsola do tych samych gier Smile

(09-10-2019, 09:29)Glaeken napisał(a): [ -> ]PS5 - Interesuje mnie jedno: czy będzie wsteczna kompatybilność z grami PS4 czy też nie?
Prawdopodobnie tak, chętnie bym wtedy ograł ciekawsze sandboxy z ps4 na dysku ssd w ps5
Nie prawdopodobnie tak tylko tak, o pełnej wstecznej kompatybilności z grami na PS4 mówiło się już na samym początku gdy podali pierwsze szczegóły nowej konsoli Sony.
(09-10-2019, 09:33)Wolfman napisał(a): [ -> ]Prawdopodobnie tak, chętnie bym wtedy ograł ciekawsze sandboxy z ps4 na dysku sss w ps5
Co tam sandboxy... byłem w szoku gdy zobaczyłem w Berlinie w niemieckim MM grę Industry Giant 2 wydaną na PS4. Myślałem, że niedowidzę albo mi wzrok płata figle... albo jakiś dziwny ekskluzyw na rynek Niemiecki bo taki prehistoryczny klasyk wśród gier ekonomicznych wydany na PS4 to cud. W PL znalazłem na allegro i zaraz kupiłem Smile
(09-10-2019, 09:42)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Nie prawdopodobnie tak tylko tak, o pełnej wstecznej kompatybilności z grami na PS4 mówiło się już na samym początku gdy podali pierwsze szczegóły nowej konsoli Sony.
Polityka Sony jest zmienna i zawsze mocno oglądają się na to co zrobią twórcy Xboxa zatem ich wcześniejsze deklaracje niekoniecznie muszą być ciągle aktualne.
No ja nie czekam na wsteczną kompatybilność podobnie jak na ps4 nie ogrywałem tytułów z ps3 w postaci remasterów jak The Last of Us czy GoW . Skończę z ps4 po roku od wyjścia ps5 bo i tak na premierę nie będzie w co grać . Wrzesień 2021 pewnie dopiero kupię no chyba że stanie się cud i Gran Turismo wydadzą na początek a nie na koniec generacji hehe
Wolfman - miniony sezon ogrywałem PESa . Ostatnie w które grałem to były PES 5 i PES 6 i powiem Ci że daje radę . Teraz również się ku niemu skłaniam . Co do online to olewam ale czasami popykam w sezony a nie w raka gamingu zwanego FUT stworzonego dla celebrytów z youtube Wink

Głównym plusem ps5 ma być podobno hdmi 2,1 z 4k i 120 fps . Telewizor zmieniam raz na generację więc będzie okazja do kupna jakiegoś z 4k w końcu bo ps4 pro tonie było to na co czekałem . Może i nasze kolekcje filmowe będzie trzeba niedługo wymienić bo firmy zwęszą nowe możliwości i blu ray oraz blu ray 4k będzie już przestarzałe ? Oby nie ale kto ich tam wie .
(09-10-2019, 09:55)Glaeken napisał(a): [ -> ]Myślałem, że niedowidzę albo mi wzrok płata figle... albo jakiś dziwny ekskluzyw na rynek Niemiecki bo taki prehistoryczny klasyk wśród gier ekonomicznych wydany na PS4 to cud.
Od czorta tego jest i są wydawane od dawna. Masz też Carmageddon , Construction też chyba wydali, ponadto masz wydawców różnorakich wydających podobne gry fizycznie. Czekam na Gods wydany przez Limited w jakiejś ładnej kolekcjonerce. Ogrywało się to za dziecka na Amidze.

(09-10-2019, 10:02)malin1976 napisał(a): [ -> ]Telewizor zmieniam raz na generację więc będzie okazja do kupna jakiegoś z 4k w końcu bo ps4 pro tonie było to na co czekałem .
Przecież świetne efekty hdr i wysoką rozdziałkę w niektórych grach masz już tutaj. Wystarczy sprawdzić listę.
Przecież nie będę dla samego hdr kolejny raz ogrywałtych samych tytułów . Wyjdzie ps5 to i kupi się odpowiedni telewizor pod nowe gry . Na bank coś wymyślą żeby naród kupował nowe tiviki bo stare będą już be hehe
PS5 za te 4500 to mało kto kupi. Coś tam pisali o przewidywanej możliwej wyższej cenie ze względu na te mocne podzespoły, ale osobiście w to nie wierzę.
Zwyczajnie by im się to nie opłacało.
(09-10-2019, 10:17)piti198 napisał(a): [ -> ]PS5 za te 4500 to mało kto kupi.
Oj kupi kupi. I za więcej by kupił. Statystyki pokazują, że przeciętny Kowalski nie ma co do gara włożyć ale płaski telewizor oraz parę aut to mieć musi Big Grin

(09-10-2019, 10:02)malin1976 napisał(a): [ -> ]Głównym plusem ps5 ma być podobno hdmi 2,1 z 4k i 120 fps .
Głównym atutem PS były, są i będą ekskluziwy. Zarówno kolejny Xbox jak i PS mogą być przeładowane super technikaliami, obudowami z tytanu i kevlaru, chłodzeniem rodem z Antarktydy itp. itd. Przeciętny Kowalki i tak tego nie zrozumie i zleje. Przecież wiadomo, że cokolwiek by nie wsadzili do obu konsol i tak to będą budżetowe rozwiązania (jak to ma miejsce w przyp. UHD na Xboxie).
Co do tych płyt 128 GB to chyba tutaj czytałem o tym albo jeszcze na jakimś zagranicznym serwisie.

https://www.purepc.pl/technologia/sony_prezentuje_czterowarstwowy_bluray_o_pojemnosci_128_gb
(09-10-2019, 13:31)Glaeken napisał(a): [ -> ]Przecież wiadomo, że cokolwiek by nie wsadzili do obu konsol i tak to będą budżetowe rozwiązania (jak to ma miejsce w przyp. UHD na Xboxie).

Co to znaczy?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18