Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(09-10-2019, 20:06)prodarek napisał(a): [ -> ]Już ci odpowiedziałem ta jakość jest tak marginalna że zapewne 90% ludzi nie zobaczy różnicy odtwarzając film na 50 calowym tv.
Mi nie chodziło o jakość obrazu a o obu urządzeniach jako całości.
Konsola za mniej niż 2k pln nigdy nie dorówna odtwarzaczowi za ponad 3k pln tym bardziej, że jedno jest wielofunkcyjne a drugie ma tylko jedno zadanie: odtwarzać.


Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka
Ja mam dla nich receptę na sukces
Aplikacja bly ray dodanie opcji załadowania zewnętrznych napisów.
Kodi udostępnienie systemu aby mógł przekazywać dźwięk bezpośrednio do amplitunera.

I dla mnie bajka grajko media player.
(09-10-2019, 21:08)prodarek napisał(a): [ -> ]Aplikacja bly ray dodanie opcji załadowania zewnętrznych napisów.
Tak swoją drogą czy ktoś smaruje im w łapę, że tak oczywista opcja nie występuje w każdym odtwarzaczu? Łącznie z konsolami.
(09-10-2019, 20:43)prodarek napisał(a): [ -> ]Pisząc to miałem bardziej na myśli oglądanie plików kopii 1:1 BD\UHD w Infuse Smile

Jak ma się sprawa z Dolby Vision i Atmosem ?
Czy w DV z ATV czarne pasy wciąż straszą szarościami np. na OLED LG z 2017/2018 roku ?
@Wolfman
Dziwne strasznie ale jak widać nie chcą tego.

@misfit
Smuteczek ale nie mam oleda Sad ani 4k TV, za do w Infuse HDR > SDR wygląd mega.

ATV w końcu dostał apkę spotify tak wiem dziwne... że dopiero teraz.

A i do listy życzeń jeszcze madVR for xbox bo w końcu xbox to system windows 10 więc jest to możliwe ale nie ma chęci Tongue

@misfit
DV jest w itunes, netflix ale to wiadomo, jest też w infuse i mrmc ale tylko z jedną warstwą trzeba jakoś modyfikować\konwertować plik z filmem, ale na forach avsforum czytam sporo o tych problemach z metadanymi że nie są przekazywane.
Atmos itunes, netflix z tych co używam.
Ciekawie by było gdyby MS w nowym xboxie zrobił dual boota i na jednej z partycji obok oryginalnego dashboarda postawił zwykłego windowsa 10. Można by poinstalować sobie swoje programy, pakiety biurowe itp. Może jakieś programy do odtwarzania filmów. Taka bardziej rozbudowana wersja steam machines od MS.
Nie ma szans, konsole mają mieć strukturę zamknięta. Czyli bez cziterów , wgrywania pirackiego oprogramowania, jakiegoś hombre , emulatorów i itp.
Dashboardu może nie złamią na zamkniętym xboxie, ale jeśli dążą do crossplay'a między konsolami i PC na 100% będą haxy w grach multi. Dla mnie brak cheaterów to była jedna z największych zalet konsol.
(10-10-2019, 06:32)djgromo napisał(a): [ -> ]Dla mnie brak cheaterów to była jedna z największych zalet konsol.
No raczej, dlatego też czasami się skusiłem na jakąś partyjkę, Pc ze względu na otwartą strukturę to jeden wielki śmietnik.

Przy okazji
WD My Passport Go 500GB Blauw to dziś odbieram znalazłem cenę w outlecie 60 euro , dysk ssd i podepnę do mojego klocka
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18