Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Dysk jest w obudowie zewnętrzny. Styknie mi do tej generacji. Nowa i tak będzie mieć dyski ssd. Zakładam ,że i tak będzie dużo szybciej

Czekam na nową generację. Zapowiada się coraz lepiej, podobno 4x mocniejsza niż obecna generacja
[Obrazek: xNOSOjz.jpg]
Pudło X może nawet tak wyglądać, byłoby to praktyczne
Ta, 4x mocniejsza tak jak obraz na UHD 4x ostrzejszy od HD. Wierzysz we wszystkie marketingowe brednie?
Nie, ale 4x mocniejsza, to jest możliwe. Poprzednia generacja to był kwas. Słaba na start i za bardzo multimedialna. Czyli do wszystkiego. Nie wierzę w 8k i 120fps, ale 4k i stałe 60 tak
4K i stałe 60 klatek, może, tylko przy jakiej grafice?
Przypomina konstrukcją jednego z maców co wyglądał jak kosz na śmieci. Podobno bardzo wydajna jest taka konstrukcja w odprowadzaniu ciepła i utrzymywaniu niskiego poziomu hałasu. Jeśli chodzi o estetykę to taki sobie. Jeśli będzie musiał stać (wiem, że powiedzieli że można też położyć) to chyba będę musiał go gdzieś upchać za TV, bo w szafkę znowu mi nie wejdzie.

Co do wydajności sama zmiana procka na ryzeny 3 gen daje ze 2 razy większą wydajność w porównaniu z wcześniejszym prockiem z tabletów. Układ graficzny na pewno będzie też min 2x bardziej wydajny. Co do mocy obliczeniowej "na papierze" nie ma co się podniecać bo nowe radeony są wydajniejsze w grach niż poprzednia generacja (która miała większą mocą obliczeniową wyrażoną w TF).
Tak, ale konsole to zamknięta struktura.Więc nie mierzyłbym tego wydajnością na piecu. Na piecyka tworzą gry o pierdyrliardzie konfiguracji, a na konsole to na jedną.
Bardziej mi chodzi o to, że spece z Digital Foundry porównywali jak wygląda wzrost wydajności pomiędzy 2 generacjami kart graficznych od AMD i wyszło, że nowe karty mające mniejszą moc obliczeniową na papierze były i tak wydajniejsze niż poprzednia generacja w grach. Czyli może się okazać, że skok mocy obliczeniowej nie będzie bardzo wysoki, a wydajność i tak pójdzie bardziej w górę. AMD przygotowywało układy graficzne dla xboxa one, ps4 i do nowych konsol.
W sumie już teraz nawet mówią o wersji pro. Wolałbym jeden mocniejszy model. Mam jakieś wrażenie, że boją się wydać coś mocnego za 4K, by starczyło na te 4 lata.
(13-12-2019, 16:50)Wolfman napisał(a): [ -> ]Na piecyka tworzą gry o pierdyrliardzie konfiguracji, a na konsole to na jedną
Tak Wolfman, ale tylko tytuły ekskluzywne, a takowe w tym momencie ma wyłącznie Sony.
No tak, ale jednak wciąż robią gry na multi platformy to robią na jeden rodzaj nowego xbox i nie są to już porty, bo sytuacje się odwróciły
Dawniej jak było drzewniej, to robili nawet słabsze wersje na konsole i były to zupełnie inne gry o podobnym tytule. Potem zaczęły się porty, do dziś wspominam z obrzydzeniem Risen 1, Two worlds i wiele innych.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18