Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
PS5 i akcesoria w pełnej krasie Smile





ciekaw jestem czy da się położyć konsolę w poziomie.
Da się.

[Obrazek: e5DvXGn.jpg]
Bardzo ładny sprzęt i odważne decyzje. No spoko... ale poczekam na testy wydajności chłodzenia :-) (bo to był prawdopodobnie powód tak późnego pokazania sprzętu). No i stojąca konsola wyglada jednak ładniej.

Xbox to z kolei ładny minimalizm i oczywista wydajność w budowie. Dla mnie to ma urok.

I tak kupię obie, wiec nie będę decydował kto wygrał. Dla mnie to dwa inne podejścia, i każde spoko.
Ja z kolei jestem rozczarowany i wyglądem konsoli (wolę prosty minimalistyczny design PS2/PS4), i grami. Jedyne dwie, które mnie zaciekawiły to Horizon 2 i RE4, ale to też nic nowego (w dodatku żadna z gier nie wygląda tak, jak demo na nowym Unreal Engine pokazane kilkanaście dni temu). Generalnie hype mi mocno opadł.

Jedynie DualSense trafił w mój gust.
No gry to inny temat. O „wow” nie ma nowy.
Liczę na jakiś fajny bundelek ps5 z cyberpunkiem 2077 i the last of us 2. Ręka by mi nie zadrżała przy płaceniu Big Grin

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Konsola wygląda strasznie tanio i tandetnie, to nie jest design jakiego spodziewałbym się po takim sprzęcie w 2020 roku. Xbox ze swoją elegancką prostotą mnie zaskoczył i chociaż nie jest ładny w takim typowym sensie, to jest ciekawy, a na pewno w jakiś sposób odważny.

Sony pokazało tandetny, pseudodizajnerski router Smile, w dodatku mam alergię na urządzenia w bialej obudowie, to nie wygląda dobrze.

Sama konsola na ten moment mnie nie interesuje, gram bardzo mało, w TLoU2 zagram na PS4, żaden z nadchodzących tytułów nie kręci mnie na tyle, by specjalnie inwestować w nowy sprzęt i w sumie nie wiem co mogłoby to zmienić. GTA6? Formuła Rockstara już mi się znudziła (w RDR2 nie grałem i raczej nigdy nie zagram, choć jedynką byłem zachwycony) Wiedźmin 4? Poprzeczka w postaci W3 i dodatków wisi tak wysoko, że nie wiem czy byliby w stanie przebić sami siebie, zresztą tę grę uważam za wyczerpującą dla mnie konwencję otwartego świata, tak wielkie gry są już dla mnie chyba zbyt męczące i czasochłonne, choć ani jednej sekundy spędzonej na przygodach Geralta nie żałuję.
Dziś gry się dzielą na krótki singiel + multi guano z tysiącem dlc, albo dłuugi sandbox single z nudnym łażeniem i zbieractwem + dlc. Obie formy są takie byś szybko nie sprzedał. Zmieni się to przy następnej generacji jak znikną pudełka. Wróci krótki dobry single intensywny i wciągający. Bo i tak nie sprzedaż gry, więc gra nie będzie musiała być długa i nudna.
Jest edycja bez napędu a to może spowodować szybsze pozbycie się przeze mnie kolekcji filmów na blu ray . Przejście na pełną cyfrę : gry , filmy , muzyka ? Poważnie się nad tym zastanawiam . Nawet z lokalnej kablówki rezygnuję na rzecz apki canal+ oczywiście dla sportu .
Będzie w co grać w 2021 . Horizon , Spiderman , Ratchet , Gran Turismo , Demaon Souls - ogrywam jedną grę na miesiąc przeważnie a trochę tych zapowiedzi jest .
Sony 55XH9000 i Playstation 5 wjedzie na na chatę na gwiazdkę , najpóźniej w styczniu .
(12-06-2020, 10:40)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dziś gry się dzielą na krótki singiel + multi guano z tysiącem dlc, albo dłuugi sandbox single z nudnym łażeniem i zbieractwem + dlc. Obie formy są takie byś szybko nie sprzedał. Zmieni się to przy następnej generacji jak znikną pudełka. Wróci krótki dobry single intensywny i wciągający. Bo i tak nie sprzedaż gry, więc gra nie będzie musiała być długa i nudna.
Nic się nie zmieni, bo teraz dla większości firm liczy się tylko zysk. Jak będzie tylko postać cyfrowa to jeszcze bardziej dokręcą śrubę, zrobią jakiś krótki single, a wszystko pozostałe, dlc, postacie itp. będzie za kasę.
Poza tym wersja cyfrowa, to nowa forma kontroli, tak jak zapowiadane przejście na pieniądz wirtualny, tzn. będziesz nam fikał, to Cię odłączymy.
A co do wyglądu konsoli, to dali taką wersję odpustową, w porównaniu do xboxa jest gorsza. Ale nie sam wygląd się liczy, trzeba będzie poczekać na gry, co będą mieli do zaoferowania.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18