Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Design dla mnie jest ok. Zaskoczyła mnie za to jak duża (wysoka) będzie to konsola. W szafkę RTV mi nie wejdzie na pewno więc będzie musiała stać za telewizorem (podobnie zresztą jak nowy xbox). Były przez moment przecieki co do ceny. Na brytyjskim amazonie pojawiła się cena 599 funtów i w jakimś sklepie azjatyckim przez moment była widziana cena 699 USD. Mogą to być placeholdery, ale jeśli rzeczywiście tak będą wyglądały ceny za nową generację to słabo to widzę. Co do gier to tylko kilka mnie zaciekawiło: Spider-Man, Gran Turismo (ze względu na genialną implementację oświetlenia i HDR w poprzedniej części), nowy Horizon. Resident Evil 8 nie jest exclusivem, wygląda fajnie (przypomina mi trochę klimat filmów Underworld) tylko nie przepadam za horrorami FPP więc zobaczę jeszcze czy się skuszę.

[Obrazek: JaiR0ue.jpg]

[Obrazek: PlayStation-5-Play-Asia-Reveal.jpg]

[Obrazek: EaKGLHDU0AEtkAj-7aa1.jpg]
Ponoć w pozycji leżącej długość to ok. 35-36cm. Akurat mam jeden slot w mojej szafce rtv na 39 cm Big Grin
Jak coś to One X / Series X ma wysokość 30 cm.
Ciekawe zestawienie. PS5 to kawał kloca, a nie wygląda jak stoi samotnie.
Obecnie używam X1X i mojej ukochanej 360 SW Big Grin
[Obrazek: Kinect-Star-Wars-Xbox-360.jpg]
Nie będę pytał, bo pewnie młócisz w oba nudne Battlefronty.
Te 599 funtów to będzie kosztować wersja digital, ewentualnie z mniejszym dyskiem. A za ten model z napędem to pewnie sobie zażyczą więcej.
A z tych gier, które ujawnili to sama wtórność, nie ma nic w tym oryginalnego, większość z tego to kontynuacje.
Gdzieś kiedyś był artykuł na temat tego że napęd UHD to są grosze, jego brak już w PS4 Pro był dziwny.
Z tego wynika, że będzie można kupić całą czarną konsolę. Napisali, że mają być możliwe jakieś modyfikacje.
https://www.ppe.pl/news/146837/obudowa-ps5-dostosowanie.html
Może te białe boczki są odczepiane i będzie można je wymieniać jak panele w XBOX 360.
(14-06-2020, 13:41)Wolfman napisał(a): [ -> ]Nie będę pytał, bo pewnie młócisz w oba nudne Battlefronty.

Jeżeli chodzi o te "nowe", to mam tylko dwójkę.
Gram mało, ale jak już zacznę, to robię 100% (sekrety, trofea itp.).
Lubię gry, które promują graczy, zaglądających pod każdy kamień.
Ostatnio grałem w Jedi: Fallen Order  Heart

Co do PS5 - kupię jak zrobią coś swojego w świecie SW, tak jak kupiłem "gacka" dla "Rogue Squadron II: Rogue Leader"

[Obrazek: large.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18