Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja gier i ostatnie zakupy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wolf kiedy masz na to wszystko czas. Szukanie okazji, kupowanie, oglądanie i jeszcze granie... Gdzie miejsce na pracę i rodzinę?
Czasami trzeba innym pozwalać by pracowali na ciebie, a jak pracujesz to za tyle, by druga połówka nie musiała Wink
(17-12-2019, 00:42)Ethan napisał(a): [ -> ]Szukanie okazji, kupowanie, oglądanie i jeszcze granie...
W dzisiejszych czasach wszystko to co wymieniłeś jest także sposobem na biznes Wink Takie swoiste perpetum mobile.
Wolfman, coś do kolekcji dla Ciebie.  Big Grin
A tak w ogóle to skąd wziąłeś tą kolekcjonerkę do Tlou? Figurka fajna, podoba mi się, do dwójki jest słabsza, ale tam kto inny gra pierwsze skrzypce.
Wolfman to taki trochę człowiek renesansu Big Grin
Trzeba trochę posmarować dla wuja sama tak od 800$
Nie wiem czy ktoś na forum kojarzy lub nawet grał w serię gier Baldur's Gate lub Icewind Dale. Ja się na nich wychowałem jak i na uniwersum Zapomnianych Krain więc dla mnie to jest świetna wiadomość, że już niedługo wyjdzie BG3.







Mało raczej kto nie kojarzy, zapowiedź jest od dawna. Możesz wkleić kolekcję boxów.
Zapowiedź od dawna ale dopiero teraz natrafiłem na opening sprzed tygodnia i pierwsze gamepleje. Gry mają swoje lata a średnia wieku forum nie sądzę aby przekraczała 30 lat... chyba, że się mylę?

Po co mam wklejać kolekcję boxów?
Mylisz się, bo jest tu sporo dinozaurów.
(12-03-2020, 21:34)Glaeken napisał(a): [ -> ]Po co mam wklejać kolekcję boxów?
Bo temu służy ten wątek, ale nikomu się nic nie chce i nie ma dyskusji o grach.
Stron: 1 2 3 4