Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kto z polskich aktorów gra najlepiej w roli gliniarza?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie Smile jacy aktorzy sprawdzają się waszym zdaniem w takich rolach? Od razu jeśli ktoś może to prosiłbym o polecenie jakichś polskich filmów sensacyjnych, które warto obejrzec, ale takich, które będą w połowie komedią Smile coś w stylu tego nowego filmu, który wychodzi w grudniu "Futro z misia" (po trailerze wydaje się spoko) , czy starszych filmów jak "Kiler" , "Sztos".
W tego typu filmach jak np. "Sztos" dobrze grał chociażby Olaf Lubaszenko, jako gliniarz często sprawdza się dobrze np. w serialu "Odwróceni", który oglądałem, wypada dobrze w takiej roli.
Nie oglądam za wielu filmów sensasycjnych, bardziej komedie sensacyjne i tutaj z naszego polskiego kina mogę polecić chociażby E=mc2
Jak dla mnie to Piotr Machalica jako milicjant w "Zmiennikach" ;-)
[Obrazek: milicjant.jpg]
picture hosting
(15-10-2019, 14:33)Kris napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie to Piotr Machalica jako milicjant w "Zmiennikach" ;-)
[Obrazek: milicjant.jpg]
picture hosting

Tylko że to akurat Adam Ferency ;-)
Haha, masz racje, FerencySmile Wtedy wyglądali podobnieSmile
Pazura w 13 Smile
Lubaszenko dobrze wciela się w rolę policjanta, czy też w serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" jako prokurator wypada nieźle. Ostatnio widziałem kanał Pazury na YT i tam nie do końca jest zadowolony z tego, że zdecydował się grać w 13 posterunku (chociaż też lubiłem ten serial) Smile
Swietnym aktorem grajacym niezliczone role mundurowych i policjantow jest Wojciech Machnicki. Grał tez w 07 zgłos sie.  Nie znam całego dorobku tego aktora ale
z tego co widziałem nadaje sie swietnie do rol komediowych. W zasadzie to jest podobny wesołek do Adama Ferencego z tamtych lat.   Big Grin
(15-10-2019, 14:14)Mariopol napisał(a): [ -> ]W tego typu filmach jak np. "Sztos" dobrze grał chociażby Olaf Lubaszenko, jako gliniarz często sprawdza się dobrze np. w serialu "Odwróceni", który oglądałem, wypada dobrze w takiej roli.
Nie oglądam za wielu filmów sensasycjnych, bardziej komedie sensacyjne i tutaj z naszego polskiego kina mogę polecić chociażby E=mc2


O o Lubaszenko faktycznie Big Grin często pojawiał się w rolach policjantów w filmach czy serialach. Co do filmu E=mc2 to nie oglądałem, ale w wolnym czasie postaram się obejrzec Smile
(23-10-2019, 13:53)Andi napisał(a): [ -> ]
(15-10-2019, 14:14)Mariopol napisał(a): [ -> ]W tego typu filmach jak np. "Sztos" dobrze grał chociażby Olaf Lubaszenko, jako gliniarz często sprawdza się dobrze np. w serialu "Odwróceni", który oglądałem, wypada dobrze w takiej roli.
Nie oglądam za wielu filmów sensasycjnych, bardziej komedie sensacyjne i tutaj z naszego polskiego kina mogę polecić chociażby E=mc2


O o Lubaszenko faktycznie Big Grin często pojawiał się w rolach policjantów w filmach czy serialach. Co do filmu E=mc2 to nie oglądałem, ale w wolnym czasie postaram się obejrzec Smile

Polecam, naprawdę dobry film. Co do tego aktora to również dobrze zagrał gliniarza, a raczej inspektora w filmie "Tam i z powrotem". Co do Pazury to grał często razem z Lubaszenko w filmach, z ról gliniarzy jednak najbardziej podobał mi się Lubaszenko. Pazura oczywiście niezastąpiony w 13 posterunku Big Grin
Stron: 1 2