Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oglądamy filmy i seriale na serwisach streamingowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Oto skutki
Picia wódki (w ciąży)

Smile
Koniec karmienia trolla.
(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]Zryty beret, to ma ten kto akceptuje takie zachowania, jak chłopak szcza na dziewczynę
Why? Jak ktoś lubi takie zabawy i jego/jej partner/partnerka też - to ich brocha.
Ja nie jestem fanem i się tak nie bawię, ale daleko mi do tego, żeby się zżymać, że pokazują to w czarnej komedii.

(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]i w konsekwencji nie okazując jej szacunku
przecież ona sama tego chciała w filmie. Nie zrobił tego wbrew jej woli, więc o jakim braku szacunku mówisz?

(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]potem ktoś to zrealizuje w realu
Jak obojgu się to podoba, to co nam do tego?

(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]"dzieła" o przygodach jakiejś Sabriny, który to serial jest właściwie promocją satanizmu
What?! Big Grin Idąc tym tropem, to Harry Potter to promocja pogaństwa. LOTR i Hobbit w sumie też. Stary, co ty wypisujesz? Big Grin

(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]Ciekawe dlaczego ten liberalny netflix jeszcze nie zrealizował jakiegoś obrazoburczego dzieła o religii muzułmanów albo Żydów
Może dlatego, że Netflix jest firmą powstałą w kulturze, w której religia katolicka jest dominująca i twórcy tę religię najlepiej znają, bo z nią dorastali i dzięki temu mogą się/czują się na tyle kompetentni, aby się o niej wypowiadać/o niej opowiadać?
(06-01-2021, 20:31)piti198 napisał(a): [ -> ]A plucie na religię chrześcijańską jest modne
jakie plucie? Z tego, co piszesz wnioskuję, że jesteś katolikiem. Wynika z tego wprost, że wierzysz też, że istnieje przeciwieństwo Boga czyli Szatan. Piekło i wszystko z nim związane jest integralną częścią wiary chrześcijańskiej, więc skoro można opowiadać o Bogu (całe mnóstwo filmów o życiu Jezusa i innych świętych; rzesze filmów pokazujących religię z dobrej strony np. taki - uwaga, uwaga - EGZORCYSTA!!!), to można też opowiadać FIKCYJNE historie o jego przeciwieństwie. Czy jednak nie można, bo ktoś nie lubi takich produkcji?*

* pytanie retoryczne
Niebo o północy - z jednej strony rekord ogladalnosci na Netflixie a z drugiej recki miażdżące ten film... a ze sci fi to obejrzec musialem. Clooney chcial nakrecic ambitne kino fantastyczne a wyszly jakies flaki z olejem... strasznie rozwleczony (jedna przydlugawa scena wypadku ktora praktycznie nic nie wnosi do filmu) i z malo oryginalna fabułą. Finał tez jest dosc łatwy do przewidzenia. Nawet design wnetrza statku kosmicznego mnie nie przeoonał (jakies posklejane smarki wielkiego pajaka). Taka troche Grawitacja wymieszana z Pojutrzem w slow-mo z ladnymi zdjeciami. Doceniam starania - 5/10.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Mi podszedł ten film bardzo.Clooney bardzo dobrze zagrał, zdjęcia też bardzo dobre.Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to trochę do scenariusza.
Generalnie lubię takie „rozwleczone” kino Wink No i muzyka - fantastyczna, zwróciłeś uwagę??
Odyseja Kubricka to jedyny film ktoremu daje 10/10 wiec powolne sci fi jak najbardziej uwielbiam. Problem polega na tym, ze film Clooneya podejmuje ambitna probę bycia dobrym sci fi ale poległ na etapie scenariusza i także montażu. Moim zdaniem przemontowanie filmu mogłoby sporo zmienić i poprawic, obecna wersja jest zdecydowanie za długa z co najmniej jedna niepotrzebnie przedluzona scena. Moze gdyby Clooney powierzyl rezyserie komus innemu byloby dużo lepiej. Finał filmu zbyt łatwy do przewidzenia ale to dlatego, że niektore drobne sugestie w pewnych scenach są zbyt oczywiste. Zdaje sie, że to dosc powszechny problem niezbyt doswiadczonych rezyserow czyli pokazanie czegos w możliwie najsubtelniejszy sposob a nie wprost. Dla porownania Ad Astra jest lepsza ale boryka sie z podobnymi problemami.

Muzyki praktycznie nie słyszałem bo oglądałem na mocnym sciszeniu. Nie omieszkam puscic film z muzyka jakos w przyszlosci Smile

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(10-01-2021, 12:58)Glaeken napisał(a): [ -> ][...]film Clooneya podejmuje ambitna probę bycia dobrym sci fi ale poległ na etapie scenariusza i także montażu. Moim zdaniem przemontowanie filmu mogłoby sporo zmienić i poprawic [...]

Nic tego chłamu nie uratuje, w każdym razie ja odradzam seans, strata czasu.
(10-01-2021, 12:58)Glaeken napisał(a): [ -> ]Moze gdyby Clooney powierzyl rezyserie komus innemu byloby dużo lepiej. Finał filmu zbyt łatwy do przewidzenia ale to dlatego, że niektore drobne sugestie w pewnych scenach są zbyt oczywiste. Zdaje sie, że to dosc powszechny problem niezbyt doswiadczonych rezyserow

Zgadzam się, dlatego scenariuszowo sporo do poprawki.Brakowało trochę „zakrętasów” w fabule.Duży plus mimo wszystko dla George’a, sympatycznie to zagrał.Ciekawe były sekwencje podróży tym skuterem śnieżnym i okoliczności z tym związane.Aż nabrałem ochoty na obejrzenie „Stacji arktycznej Zebra” lub „Tylko dla orłów” Wink Śnieżne klimaty Smile

(10-01-2021, 13:35)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]
Glaeken dateline='<a href="tel:1610279934" original-title="">1610279934</a>' napisał(a): [ -> ][...]film Clooneya podejmuje ambitna probę bycia dobrym sci fi ale poległ na etapie scenariusza i także montażu. Moim zdaniem przemontowanie filmu mogłoby sporo zmienić i poprawic [...]

Nic tego chłamu nie uratuje, w każdym razie ja odradzam seans, strata czasu.

Bo nie było...blasterów?? Wink
(10-01-2021, 14:26)shaman72 napisał(a): [ -> ]Bo nie było...blasterów?? Wink

Tak, gdyby w tym filmie nie było dialogów, a aktorzy komunikowali się ze sobą wystrzeliwując blasterem wiadomości:
piu piu piu pjuuuu pjuuuu pjuuuu piu piu piu
To widz nie znając Moorse'a, mógłby  pomyśleć, że w tym filmie jest coś wartościowego, a tak pipa Sad
Big Grin Big Grin Big Grin To by było kino dopiero Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37