Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Odpisali tak:

Cytat:With original Panasonic firmware, the external subtitle functionality is
available on the Chinese DP-UB9000 model only.

We just activated the functionality for all supported devices, although
it has not been officially documented.

The squares mean these characters are missing in the Unicode font used.
Trudno, trzeba będzie sobie radzić z tym co jest, i tak jestem zadowolony bo bałem się że nie będzie działać jak u prodarka, tylko jeszcze trzeba będzie zebrać kolekcję napisów dla wszystkich wydań które mam bez polskiej wersji Smile
Jaką masz pełną nazwę odtwarzacza? W/g tego FAQ z ich strony. Razem z tym "destination area identifier".
@Mierzwiak - czyli z tego co zrozumiałem dodawanie napisów odblokowali dla wszystkich modeli??
@piti198

DP-UB820EGK

@shaman72

Dla tych:
DP-UB420 / UB424 / UB820 / UB824 / UB9000 / UB9004 [EB/EF/EG/GK/GN/P/PC]
@Mierzwiak - Ja mam taki:
DP-UB420EGK, więc chyba się łapie... Wink
Będę kombinował.
Dzięki.
(11-08-2020, 12:40)shaman72 napisał(a): [ -> ](...) Kurczę, szkoda że na niższym modelu u Prodarka nie poszło Sad

Czyli na jakim modelu poszło? Zapomniałem co ma Mierzwiak.
Czyli tam jak przewidywałem ... na ub820 ub9000 działa a na ub420 nie działa bo ub424 niczym się nie różni.

@Mierzwiak
Odpaliles od strzała?

Jest teraz w Chorwacji jak wrócę to do nich napiszę co walą w ...

Gdyby @shaman72 kupił soft i sprawdził byłabym 100% pewność.
A Ty jaką masz tą pełną nazwę?
Bo myślałem, że dla tego oznaczenia EG się nie da, bo jak wynika z tego FAQ to jest sprzęt na rynek austriacki, niemiecki, szwajcarski, a teraz to nie wiem. Możliwość posiadania czytania napisów jest kusząca, ale nie chcę wtopić kasy. Chyba, że to w zależności od czegoś innego te napisy działają.
Nie masz pewności, końcowe litery nie mają znaczenia numer ub424 jest wspierany tak samo jak ub824.
Gdyby nie był nie dostał byś softu, ponieważ wysyłasz im zdjęcia urządzenia z tyłu.
@Daras - DP-UB820