Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie próbujesz przypadkiem powiązać Revoluta? Nie da się. Jesli to rachunek z polskiego banku sprobuj przez apkę, często to pomaga bo paypal z natury jest kapryśny w kwestiach podpinania kart / rachunków.
Nie. Z PKO BP. Ale jak napisałem wcześniej nie da się, bo pojawia się ten komunikat, przez tą aplikację też próbowałem.
Da się powiązać kartę, tylko nie wiem co to daje.
Znalazłem:
"Nie musisz mieć środków na saldzie konta PayPal, ponieważ możemy obciążać Twoją kartę, gdy wysyłasz pieniądze lub płacisz za zakupy.".
Daje to, że obciążona od razu będzie karta przy zakupach zamiast salda paypal. Więc teoretycznie jesteś gotowy do zakupów.
Dodaj kartę zamiast zasilać konto.
Jeszcze odnośnie polskich znaków: ó i ń wyświetlają się ale tylko małe, Ó i Ń już nie Tongue

Dzięki za ten wspomniany Notepad++, zrobiłem proste makro które jednym kliknięciem przerabia wszystkie niechciane literki i tagi.
@prodarek - I , jak coś ruszyłeś z miejsca, odzywali się do Ciebie, jakieś nowe porady??
@prodarek

Możesz mi przesłać ten plik z napisami który dostałeś?
@shaman72
Nie no napisali że nie wiedzą dlaczego nie działa i tyle, cmoknij nas pan w dupę Smile
@Mierzwiak
Chodzi ci o napisy które dostałem od ruskiego? do czego ci one Big Grin przecież działa u ciebie wszystko.
Jestem w Chorwacji do piątku także na razie nie jestem w stanie nic wysłać.

Tu masz te napisy przed ostatni post
https://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=60:4664-47
(11-08-2020, 15:24)prodarek napisał(a): [ -> ]ponieważ wysyłasz im zdjęcia urządzenia z tyłu.
Gdzie to jest napisane, bo niczego takie nie znalazłem na tej ich stronie.
(16-08-2020, 20:00)prodarek napisał(a): [ -> ]Chodzi ci o napisy które dostałem od ruskiego? do czego ci one Big Grin
Z czystej ciekawości Smile