Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja wolałem zrobić makro i mieć spokój.

Dolny cudzysłów też nie jest wyświetlany więc warto na zapas ustawić zamianę na górny.
Sorry ale ja troche nie w temacie a o co chodzi z tym makrem?Jak to zrobic i w czym? Jak mozna to jakie macie najlepsze strony do pobierania napisow?
Nic nie trzeba z tym makrem. Chodziło o sposób zmiany polskich liter z ogonkami, które są wyświetlane jako kwadraty.
A co do stron z napisami to są to: opensubtitles.org, napisy24.pl albo napiprojekt.pl program, w którym po wskazaniu pliku z filmem dobierze Ci z tej ich strony odpowiednie napisy czy coś w ten deseń.
To mozesz podac ten sposob na zmiane liter jak to robisz?
W programie Notepad++ wybiera się Makra -> Rozpocznij nagrywanie po czym wykonuje po kolei wszystkie czynności.

Szukaj -> Zastąp... i następnie zamienia się (z zaznaczoną opcją "Uwzględnij wielkość liter") Ą na A, ą na a itd. Po skończeniu wszystkich zamian Makra -> Zatrzymaj nagrywanie, następnie Makra -> Zapisz bieżące makro i nadajemy nazwę i ewentualnie ustawiamy skrót klawiszowy. Potem wystarczy już tylko wybrać Makra -> NAZWA_JAKĄ_NADALIŚMY i w sekundę program robi wszystkie poprawki, wystarczy już tylko zapisać plik i po wszystkim.

Do konwersji na .srt / synchronizacji polecam Subtitle Edit, można zmieniać klatkarz, przesuwać o stałą wartość albo dopasować znając czas pierwszej i ostatniej linijki.
Dzieki super dziala.
Na fali tych, wszystkich rewelacji zakupiłem 820. Soft w zasadzie bezproblemowo wgrany, napisy metodą Mierzwiaka lecą aż miło. Regiony przetestowane i wszystko świetnie śmiga. To tak tylko jeżeli ktoś jeszcze miał wątpliwości :-)
Odpowiedz od regionfreedom w sprawie UB424 i funkcji napisów.

Hello,

After we got similar reports from another guy, we have removed that feature from the list of supported functionality.

Regards,

RegionFreedom.com Support
A co z kasą, bo zrozumiałem, że to coś kosztowało?
Nie będę się kłócił o 30 euro tym bardziej że nie kupowałem tego tylko dla napisów(był to pewien impuls jedynie) a bardziej dla omijania restrykcji omijania reklam i innych tego typu wstawek, odpalanie płyt w innym regionie i rozszerzone funkcje dla projektora to przecież też na + i rozszerzenie możliwości odtwarzacza.