Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kasa, kasą, zawsze możesz wydać te 30 eurasków na filmy, a funkcja nie działa na tym modelu, więc wtopa z ich strony.Ich błąd.Ja bym nie odpuścił.No nic, szkoda..
Witam serdecznie.
posiadam: Panasonic DP-UB9000, sony AF9 i jakiś tam onkio sronkio amplituner
Wczoraj oglądając S&M2 miarka się przebrała i znalazłem wasze forum.
Przy odtwarzaniu filmów z płyt czy też Netfilx po pewnym (różnie bywa) zanika mi obraz.
Audio leci nadal zgodnie z planem.
Najśmieszniejsze jest że menu Netflix lub płyt BR normalnie się wyświetla i mogę sobie po nim nawigować, zmieniać filmy itd.
Jak włączę i wyłączę odtwarzacz wszystko wraca do normy żeby po chwili lub więcej znowu zepsuć mi humor.
Zrobiłem już wszystko co sugerowali w instrukcji i nie pomaga.
Jakieś pomysły ??
Jakie onkyo model?
Tx-SR608 onkio ale sygnał wideo przez hdmi z odtwarzacza trafia bezpośrednio na tv audio optykiem na onkio ustawienie 5.1 z bi amp na fronty
Najprawdopodobniej jest to wina amplitunera m, lub kabla. Menu chodzi bo często jest ono nadawanie w innej częstotliwości niż film.
(31-08-2020, 12:42)pred895 napisał(a): [ -> ]Najprawdopodobniej jest to wina amplitunera m, lub kabla. Menu chodzi bo często jest ono nadawanie w innej częstotliwości niż film.
Amplituner tylko otrzymuje sygnał przez optyka przez HDMI przesyłany jest tylko obraz. Przewód jest nowy i spełnia wszystkie wymagania.
W ustawieniach odtwarzacza masz ustawienia dla HDMI, czy ma przesyłać tylko obraz czy obraz i dźwięk. Może masz ustawioną niewłaściwą opcję i powoduje to jakiś konflikt.
(31-08-2020, 13:03)Mariochempl napisał(a): [ -> ]Amplituner tylko otrzymuje sygnał przez optyka przez HDMI przesyłany jest tylko obraz
Ok nie wspomniałeś o tym wiec amplituner tak jak mówisz nie ma tutaj nic do rzeczy.

Piszesz że netflix też a ten netflix leci z tv nie z ub9000? więc wychodzi na to że winny jest tv i to w nim należy szukać problemu.
Najlepiej jak byś to nagrał i wrzucił na yt.
(31-08-2020, 13:50)prodarek napisał(a): [ -> ]
(31-08-2020, 13:03)Mariochempl napisał(a): [ -> ]Amplituner tylko otrzymuje sygnał przez optyka przez HDMI przesyłany jest tylko obraz
Ok nie wspomniałeś o tym wiec amplituner tak jak mówisz nie ma tutaj nic do rzeczy.

Piszesz że netflix też a ten netflix leci z tv nie z ub9000? więc wychodzi na to że winny jest tv i to w nim należy szukać problemu.
Najlepiej jak byś to nagrał i wrzucił na yt.
Netflix też ub9000

? tak zrobię
link do filmiku na YouTube
wybaczcie jakość i wykonanie robię to pierwszy raz Wink
https://youtu.be/Zh6HLONRehs