Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki. Właśnie o to mi chodziło- jaka jest w nich różnica. Dzięki za odpowiedź.
Świetny FAQ
https://www.xlr8yourmac.com/audio/Panasonic_UHD_Player_Updates_and_Tips.html#Pana420_820_9000_FWupdate

@misfit
Co dla ciebie bo lubisz takie info w wyżej podane stronie przecztaj sobie "Dolby Vision Problems still not fixed in Firmware 1.66"
Czy tak w skrocie. Dla pewnosci. Chinski soft dodaje opcje napisow z pena?
(25-11-2020, 11:58)prodarek napisał(a): [ -> ]@misfit
Co dla ciebie bo lubisz takie info w wyżej podane stronie przecztaj sobie "Dolby Vision Problems still not fixed in Firmware 1.66"

Temat znany gdzieś tak od marca tak więc jeśli do dziś ludzie z Panasa/Dolby tego nie poprawili to marne szanse, że kiedykolwiek to zrobią.
Witam, posiadam DP-UB820EGK, firmware 1.64. Wszystkie płyty uhd otwarza prawidłowo, ale przy większości płyt blu-ray przy ich wczytywaniu pojawia się komunikat: Ta płyta nie może zostać odtworzona na skutek problemów z kompatybilnością.
[Obrazek: 20201219-160525.jpg]

Joker od Galapagos działa na uhd i blu-ray, a Jestem legendą od Galapagos działa tylko na uhd. Filmów od Monolith na blu-ray nie odtwarza. Na ps4 i xbox one s nigdy nie miałem problemu z odtworzeniem płyt blu-ray. Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Może to kwestia ustawień odtwarzacza?
Ja mam panasonica 820 i nie mialem dotad problemow z zadna plyta bd, uhd czy dvd. Jokera akurat nie mam, napisz, jakie plyty jeszcze Ci nie chodza to jesli jakas mam, sprawdzeSmile

(20-12-2020, 10:55)michal napisał(a): [ -> ]Może to kwestia ustawień odtwarzacza?
A zmieniales cos w ustawieniach?
Nie nic nie zmieniałem w ustawieniach. Zrobiłem też powrót do ustawień fabrycznych ale to też nie pomogło.
Sprawdź czy masz coś na blu-ray z mojej kolekcji to sprawdzę czy działa u mnie: http://filmozercy.com/filmoskop/profile/1692/collection
Rzucajac szybko okiem, to z dokladnie tych samych wydan.mam Batmana Burtona, Bekarty wojny, Big Lebowski, Boyhood, Czlowiek z blizna. Zerkne na te w wolnej chwili i Ci napisze, ale wszystkie chodzily juz u mnie na tym odtwarzaczu. Pozdrawiam
Wszystko działa nie róbcie filmów od Monolith masę oglądałem.
Zrób hard reset nie przywrócenie ustawień tylko.
Ogólnie masz coś czego nie ma chyba tutaj nikt firmware 1.64 który nie jest dostępny do pobrania a tylko jest w nowo wyprodukowanych odtwarzaczach.

Masz 4 opcje
Hard reset.
Próbujesz firmware 1.6 ze strony Panasonica może uda się zrobić downgrade.
Próbujesz chiński firmware 1.66 info w pierwszym poście tego wątku.
Reklamujesz odtwarzacz.
Próbowałem teraz zrobić hard reset wg https://factory-reset.com/wiki/DP-UB820 ale mam problem z pkt 3. Klikając w prawo na wyświetlaczu mam tylko 00 ret, 03 vl, 04 prg, 05 p/n, 07 dc i 13 l4k. Nie ma tam 08 fin Undecided