Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Yep tak jak kiedyś wojowałem przy ub420 tak podobnie teraz, bo to kiedy "czopka" wkładasz nie ma znaczenia można podczas odtwarzania filmów wsadzić i wejść w opcje napisów? mając polski język menu ustawiony po jakiemu te dodany opcje są po angielsku?
Nie ma znaczenie kiedy włoży się pendrive, dodatkowe opcje są po angielsku.
Ok spoko, tymczasem podobno nowy fw w marcu od panasonica także poczekam aż regionfreedom będzie miało właśnie ten nowy fw.
ub424 nie widziałem tej pozycji wcześniej "Tekst napisów" dziwne na pewno nie było tego wcześniej a pojawiło się samo... ub424 z softem 1.66C regionfreedom.
[Obrazek: SRqdpHJ.jpg]

________________________________________________________________________________​__________________________

Jestem po porównaniach mojego ub424 z modyfikacją elektroniki zasilania z moim nowym ub824 (jeszcze nie zmodyfikowanym)

[Obrazek: 4slFCBz.jpg]
[Obrazek: M0C4Cwq.jpg]
Nowe elementy:
Panasonic EE 47uf 450V
Panasonic FM 100uf 25V
Nichicon KW 2x 2200uf 16V
Wima 2x MKS2 1U/63
Dioda  2x MUR420G 3A

Wymienione elementy fabryczne:
Kondensatory
47uf 400V
elna 1800uf 6V
elna 100uf 25V
i jedna dioda

Wygląd płytki fabrycznej
[Obrazek: Photo_02_Manson_Reznor-W.jpg]

Fabryczny ub824 został zbyty na kwaśne jabłko dźwięk z ub424 jest sporo lepszy przybyło masy dźwięk jest po prostu pełniejszy, na ten moment puki nie zmodyfikuję ub824 nie widzę sensu na nim oglądać. Ekran mam mały bo tylko 50 cali na dodatek tylko FHD więc różnic w obrazie jakiś szczególnych nie zauważam i jedyną rzeczą jaką wyłapałem jest lepiej wyczyszczony obraz w ciemnych obszarach mniejsze mrowienie.

Nową modyfikację ub824 wykonam jeszcze z lepszym głównym kondensatorem zasilania a mianowicie Nichicon KX 100uf 450V także będzie petarda.. wtedy ponowie porównanie .
Sorka jak się powtarzam, ale kumpel kompletuje od podstaw kino domowe i chcę mu polecić Panasonica. Teraz pytanie brzmi, do którego modelu można wgrać nieoficjalny soft umożliwiający czytanie napisów z USB do oryginalnych płyt i ominąć blokadę regionalną. Skąd i za ile można się w taki soft zaopatrzyć oraz kupić gdzie najlepiej kupić sam odtwarzacz ?
W pierwszym poście tego wątku masz link do alternatywnego firmware masz tam wymienione modele a cena? cena zależny od modelu i nie jest określona ponieważ, aby otrzymać ten firmware musisz napisać do nich prośbę i zaproponować "jakąś kwotę". Formularz odrzuci twoją propozycję jeśli kwota będzie za mała, zależności ona też od modelu odtwarzacza.
Cześć Smile,
planuje kupić Panasconica 820 i zależy mi na tym, żeby pozbyć się cinavi stąd zainteresowanie zmianą oprogramowania. Dodatkowo chciałbym oglądać filmy w formacie mkv i mieć możliwość załadowania napisów w formacie crt- 820 da radę?
Możecie opowiedzieć jak wygląda ten proces krok po kroku z regionfree?
Panasonic i pliki mkv...good luck!
(14-03-2021, 16:57)pytol napisał(a): [ -> ]Panasconica 820
Przeczytaj wątek z pierwszej strony.
Myślałem jeszcze o sony X800, ale obawiam się o cinavię. Nigdzie nie natknąłem się na to czy da się podmienić Soft.
W takim razie odtwarzacz byłby najlepszy do mkv + srt?

Czytałem, ale sam już nie wiem jak wygląda ta współpraca z region Free. A niestety na sucho nie mogę do nich napisać bo życzą sobie kod z urządzenia, który następny dopiero po podłączeniu do Internetu.