Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja napisałem o jednym modelu czyli ub9000 na nowych kościach ess sabre ma się pojawić w tym roku i wszystko na to wskazuje, ten artykuł z hdtvpolska nic nie znaczy to kolejny słabo napisany tekst.

Btw
Nawet źródła nie potrafią przetłumaczyć... jest w nim jak byk że na 2021 jest przygotowanie odświeżenie ub9000.
Cześć.
Chciałem zapytać o działanie funkcji położenia napisów w odtwarzaczach Panasonic’a.
Mam ekran w formacie 2.35:1 (świadomy wybór, oglądanie tylko filmów z płyt UHD/BD) i zdarza się, że na niektórych filmach w formacie obrazu 2.35:1 napisy są wyświetlane poniżej obrazu. Przy ekranie 16:9 napisy byłyby na czarnym pasie poniżej wyświetlanego filmu.
Czy funkcja położenia napisów w Panasonic’ach sprawdzi się w moim przypadku ?
Tak ale nie ma pamięci, pozycja zostanie zresetowania po wyłączeniu filmu.
Super - bardzo dziękuję za odpowiedź.
Cześć,
czy rzeczywiście warto wydać 2,5k więcej na ub9000 czy na kino domowe bez projektora 820 styknie. Stoję właśnie przed wyborem, bo mój leciwy denon już się kruszy i czas wskoczyć na 4K. Filmów już się mi nazbierało sporo, a remuxów już mi się nie chce robić (tak, sam robię kopie tego co posiadam).

-
Konrad
Jeśli nie potrzebujesz DV to możesz nawet kupić UB424, natomiast jeśli zależy ci na dodaniu funkcji odczytu napisów z usb dla płyt to trzeba brać UB820, jeśli lubisz dobrze wykonane urządzenia, ciężkie i masz pieniądze to kup sobie UB9000...
Też poluję na 820 i też widziałem to ogłoszenie ale jakoś mnie nie przekonał.
(13-07-2021, 05:54)prodarek napisał(a): [ -> ]Dogadać się i kupić takie oferty są rzadko..
https://m.olx.pl/d/oferta/odtwarzacz-bluray-panasonic-dp-ub-820-CID99-IDKzy6D.html

Zamówiłem właśnie od tego gościa zobaczymy co to będzie Smile
Spadł Ci on z nieba można rzec.