Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jasność napisów na płytach, napisy na żywo z usb nie wyglądają źle.
Napisy na płytach to też nie problem. Można wyłączyć i zapodać swoje.
Tylko Oppo i ten Panas mają opcje dorzucania napisów pl czy są jeszcze jakieś inne odtwarzacze Blu ray z taką funkcją ?
Cambridge cxuhd(oppo), pionner lx500/800 z chińskim firmware i masę chińskich klonów oppo i pioneera.
Siemka wiecie moze czy da się w tych napisach zewnętrznych na ub9000 bo taki posiadam zmienić czcionkę żeby literki z ogonkami czytał?
Dzięki tylko nie wiem gdzie leży mój błąd zrobiłem jak powiedziałeś ale ub mi napisów zewnętrznych nie widzi na penie jak próbuje otworzyć napisy bez edycji w notepad to wtedy widzi jaka może być przyczyną?

Ewentualnie przesyłam te napisy tu mógłbyś sprawdzić wielka prośba o co chodzi ?

Niestety tu nie mogę coś zgodził byś się żebym na maila ci wysłał napisy do sprawdzenia?
Mierzwiak (albo ktoś inny kto zakupił tą modyfikację) próbowałeś może do nich pisać aby dodali kodowanie pozwalające wyświetlanie polskich znaków?
A z tłem może coś robili? Tzn nadal jest takie niebieskawe czy może da się już ustawić przezroczyste?
Panasonic musiał by dodać te znaki, "oni" nie są w stanie bo oni tylko odblokowują ukryte funkcje. Tło jest niebieskie i na prawdę nie jest to duży problem a wręcz poprawia czytelność.
Ok udało mi się zrobić ale niestety nadal brak ogonków