Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co ciekawe, jak wybierzemy wersję chińską, to pobrany plik ma inną nazwę, ale już rozmiar ten sam i taką samą zawartość. Pyatnie więc, czy funkcjonalność dodawania napisów zewnętrznych z USB została usunięta z wersji FW na Chiny (względem 1.66), czy może jest teraz dostępna dla wszystkich regionów...
Ja już mam zainstalowany nowy soft nie wychwyciłem żadnych zmian w menu ani w funkcjonalności.

A i panas ub9004 z olx juz 3200zł.
Rzekomo zmiany związane są z prawidlow(sz)ym (dokladniejszym-lepszym itd?) wyświetlaniem obrazu w formacie dolby vision...
Tyle zaczytalem..
Co ewentualnie jeszcze to hmmm.. Czas pokaże..
Panasonic mógłby dac w tej sprawie info wyjaśniające i może da bo wszak temat aktualizacji z dziś..
Póki co opis do niej od strony producenta dla laika brzmi jakgdyby umożliwiono odtwarzanie płyt BD..
Trochę jakby słabo..
Ale rozgryziona i ta chwilowa zagadka bedzie..
W Panasach były problemy z niektórymi filmami w DV - m.in. Knives Out, Ghost in the Shell (1995) (było to poruszane kilka razy i w tym wątku) i z tego co czytam na blu-ray.com to ta aktualizacja rozwiązuje problem w tych filmach, więc chciałoby się napisać: w końcu.
Tu jest fajny blog na których chłopaczek piszę o aktualnościach i właśnie problemach
https://www.xlr8yourmac.com/audio/Panasonic_UHD_Player_Updates_and_Tips.html#Pana420_820_9000_FWupdate1.69
(29-09-2021, 17:51)misfit napisał(a): [ -> ]W Panasach były problemy z niektórymi filmami w DV - m.in. Knives Out, Ghost in the Shell (1995) (było to poruszane kilka razy i w tym wątku) i z tego co czytam na blu-ray.com to ta aktualizacja rozwiązuje problem w tych filmach, więc chciałoby się napisać: w końcu.
Teraz jak już mam przerobiony soft to mam to w nosie Tongue
Napisz do nich to ci wyślą aktualizację.
Za darmo?
Tak możesz napisać przez formularz kontaktowy, jak poprosisz to wyślą, napisz im że ta nowa wersja naprawia błędy z płytami DV itd.
Jak próbuje wysłać do nich wiadomość błąd się pojawia?

Mailer Error: SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting

A jak update dam do 1.69 przez ub to znikną mi opcje z 1.66 od freeregion?