Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zdecydowałem się na to ponowne €40 i... zostałem zignorowany. Kij im w oko Smile
Czyli ten kod ani trochę ceny nie zmniejszył?
Nie dostałem żadnego kodu, odpisali mi wtedy tylko to co wcześniej wklejałem.

Ogólnie komunikacja z nimi i czytelność tego co trzeba zrobić to dramat.
Nie wiem czy oni mnie tam zbanowali czy co, ale nie odpowiadają na żadną próbę kontaktu, więc jeśli chcę mieć napisy to jestem skazany na ten firmware który mam Smile
A potwierdzasz wiadomość? bo po napisaniu formularza na maila przychodzi wiadomość że musimy potwierdzić pytanie klikając w link.
Oczywiście.
Przy okazji dodam że cena za Panasonic DP-UB9000EG1 pomalu wraca do cen poprzednika wersji sprzed 2 lat tj. 4299 a wkrótce podobno ma spaść jeszcze niżej w specjalnej promocji ale o tym sie przekonamy.
W tym temacie coś w końcu drgnęło na pewien plus.

https://www.euro.com.pl/odtwarzacze-blu-ray/panasonic-dp-ub9000eg1-odtwarzacz-bd-4k-hdr-pro.bhtml

Pozdrawiam

Edit.: A cena dziś (15.11) już niestety w górę do 4899
Nota bene standardowa ogólnie w Polsce.. Patrzę na ceny za oceanem a tam 899-999$.. Z tym mus sie już od dawna pogodzić.. Super że jest w ogóle dostępny, że tak zażartuje..
Pojawia się kilka pytań, jak dla mnie.
Co z wersją z przetwornikami od ESS? Czy ma się pojawić tak jak to zapowiadano?
Czy ta obniżka ceny aktualnej wersji, z przetwornikami od AKM, nie jest może spowodowana tym, że Panasonic ostatecznie rezygnuje z AKM, bo po pożarze fabryki produkcja scalaków nie wróciłą do normy?
Gdzie będzie produkowany UB9000? Mój był wyprodukowany w Czechach, ale Panasonik ma zacząć korzystać z podwykonawców, jeżeli chodzi o produkcję TV, więc może to dotknie także produkcji odtwarzaczy i nagrywarek BD/UHD?
Witam wszystkich.
Mam od kilku dni DP-Ub824EG (kupiony na polskim Amazonie). Próbowałem wysłać formularz z zamówieniem na soft 1.69A i po wypełnieniu wniosku, wyskakuje komunikat z informacją, że wpisany adres MAC nie należy do puli odtwarzaczy Panasonica. Adres sprawdzany kilka razy w ustawieniach sieci odtwarzacza. Co z tym faktem zrobić?
aslpg, miałem podobnie. Zmień w adresie MAC małe litery na duże i będzie OK (jeżeli małe wpisałeś).

uzupełnienie
Właśnie wszystko mi poszło, zaakceptowałem i czekam na dalsze info.

uzupełnienie 2
Wszystko przeszło pozytywnie (mam nadzieję Wink potwierdziłem, zweryfikowali moją prośbę. Musiałem tylko dosłać zdjęcie tylnego panelu odtwarzacza i okno dialogowe z ustawień sieciowych. Teraz czekam na firmware.