Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
marciniozo dzięki za rady. Wieczorem spróbuję.
Proszę bardzo ja już mam oprogramowanie. Muszę rozpakować i biorę się za instalację.
Poszło. Po potwierdzeniu linkiem z e-maila na ich stronie mam taki komunikat:

Hello Andrzej xxxxxxxxxx,
Your contributor application has already been confirmed.
RegionFreedom.com Support

i co dalej, jak przekazać te zadeklarowane 40 EUR i jak przesyłają oprogramowanie?
Czekasz.
(07-12-2021, 15:52)prodarek napisał(a): [ -> ]Czekasz.
Super. Dzięki.
No wgrałem ten soft 1.69A do Panasonica 820. Wstukałem option option option 9 1 i nic się nie zmieniło za bardzo. Brak pozycji External subtitles na której najbardziej mi zależało. Kurcze ktoś podpowie co robię źle...?
A pendrive z poprawnym plikiem i utworzonym katalogiem wsadziles do odtwarzacza?
PANAEUSB.FRM, no taki jest plik po rozpakowaniu. Pendrive fat32 16GB.

Pytanko
Kolego prodarek, ten plik wrzucam "luzem" na pendriva, czy trzeba utworzyć jakoś katalog tak jak napisałeś i tam go wrzucić? Jakoś go nazwać?
Napisy muszą być w formacie srt, plik o nazwie sub w folderze o takiej samej nazwie.

Kwestia braku większości polskich znaków i jak sobie z nią poradzić była omawiana już wcześniej w tym temacie.
Dzięki za odpowiedź co do napisów, tylko, że nie wiem czy poprawnie wgrałem firmware. Pojawił się napis finisch odtwarzacz się wyłączył. Jednak w menu nic się nie zmieniło. Brak jest w ustawieniach napisów opcji External subtitles.

Dlatego pytałem, czy ten plik z nowym firmware trzeba umieścić w jakimś katalogu na pendrivie?

Oczywiście cały wątek przeczytałem.