Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem co ty uparcie z tym plikiem firmware piszesz non stop mowa jest o napisach i ich załadowaniu z usb.
No to powinieneś wiedzieć że taka pozycja pojawi się po włożeniu pendrive'a z napisami poprawie odczytanymi.

katalog sub, nazwa napisow sub, rozszerzenie srt.

Po option option option 9 1 następuje restart odtwarzacza.
Wielkie dzięki za rady Panowie. Coś kurcze źle robię, zabieram się do dalszych działań.

uzupełnienie
Temat opanowany. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Panowie!
(07-12-2021, 15:56)aslpg napisał(a): [ -> ]
(07-12-2021, 15:52)prodarek napisał(a): [ -> ]Czekasz.
Super. Dzięki.


Doczekałem. Mam i ja 1.69A za 40 EUR.
Pozostało zainstalować i wypróbować ale to pod koniec tygodnia.
To ja tylko tak na marginesie, rozumiem że ten soft ma także Polskie prawidłowe menu ?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Tak oczywiście, jest polskie menu. Działa prawidłowo.
(07-12-2021, 21:36)Ultimo47 napisał(a): [ -> ]To ja tylko tak na marginesie, rozumiem że ten soft ma także Polskie prawidłowe menu ?

Mam nadzieję, że tak jest. Potwierdzić mógłby Marciniozo bo parę godzin temu instalował.

(07-12-2021, 21:54)marciniozo napisał(a): [ -> ]Tak oczywiście, jest polskie menu. Działa prawidłowo.


i o to chodziło.
Napiszę tutaj ciekawostkę jakiś czas temu kupiłem panasonica UB824 za 100zł z usterką "brak obrazu", jak się okazało wystarczył hard reset aby odtwarzacz wyświetlił obraz.
Usterką zapewne było to że ktoś tak przypuszczam nie mający tv 4K ustawił taką rozdzielczość w odtwarzaczu i zatwierdził po czym nie był wstanie powrócić do ustawienia poprzedniego ponieważ widział tylko czarny ekran...
Także gdyby komuś coś takiego się trafiło to wiecie "hard reset" z pilota Smile
Jak zrobić twardy reset przy pomocy pilota? Czy jest on możliwy w każdym odtwarzaczu? Nigdy nie musiałem tym się interesować, ale...
W pierwszym poście tego wątku jest instrukcja, z reguły jest w wielkości sprzętów możliwy fizyczny reset ustawień patrz do instrukcji.

W Sony istnieje coś takiego
https://www.sony.com/electronics/support/articles/00015183
(14-12-2021, 12:43)prodarek napisał(a): [ -> ]Napiszę tutaj ciekawostkę jakiś czas temu kupiłem panasonica UB824 za 100zł z usterką "brak obrazu", jak się okazało wystarczył hard reset aby odtwarzacz wyświetlił obraz.
Usterką zapewne było to że ktoś tak przypuszczam nie mający tv 4K ustawił taką rozdzielczość w odtwarzaczu i zatwierdził po czym nie był wstanie powrócić do ustawienia poprzedniego ponieważ widział tylko czarny ekran...
Także gdyby komuś coś takiego się trafiło to wiecie "hard reset" z pilota Smile

Interes życia zrobiłeś!