Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ile teraz kosztuje ten firmware czyli ile wpisać we wpłatach?
Proponujesz/wysyłasz ile chcesz. Zbyt małą kwotę mogą odrzucić.
30-40 euro...
Z tego co pamiętam w formularzu nie można wpisać aktualnie mniejszej dotacji niż 40 euro, musi zostać wpisane min 40 aby wysłać formularz.
Ja jak wysyłałem nie tak dawno to wpisałem 40 euro i poszło. Czyli tak jak napisał kolega prodarek, może to być kwota minimalna.
Ja dałem 60EUR i sami obniżyli do 50 Wink
Za UB420 mogłem dać 30EUR, dałem 33 wcześniej było w zależności od modelu drożej lub taniej a teraz chyba jest jednakowo dla wszystkich.
Wiecie co? ja to jestem ciekawy co będzie gdy wgramy "czyjś" soft czyli soft który jest "niby" przypisany do tv innego MAC urządzenia.

hehe
Mogli się panowie inżynierowie zabezpieczyć przed takim działaniem co by więcej zarobić. Bo teoretycznie można się złożyć i kupić "jedno oprogramowanie" w kilka osób.
Także dlatego chcą szczegółowe dane co do odtwarzacza.
Być może tak jest.
(18-02-2022, 17:42)Marcin_gps napisał(a): [ -> ]There will be no further attempts to communicate with you."

Jak temat się zakończył?
A mnie zbanowali. Uwazam, ze tam siedza jacys chorzy ludzie jednak skoro banuja za takie glupoty.
#prodarek, moge na swoim przetestowac czy da rade zainstalowac czyjes oprogramowanie.