Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Komenda dla linuxa do konwertowania napisów dla panasonica, konwertuje nie obsługiwane ogonki na litery bez nich.

Kod:
sed -i 'y/ąćęłśźżĄĆĘŁŚŹŻ/acelszzACELSZZ/' "LOKALIZACJA PLIKU"
Chyba mój 11 letni playerek dziś odszedł... da się jakoś zrestartować LG? ładuje i ładuje ale nie rusza.

PANASONIC DP-UB820EGK - tu ogłoszony jako wart i dodatkowo taniej ostatnio - jakie ma minusy?

Chce się upewnić że minusy są do zaakceptowania, ideanego sprzętu, wiemy, nie ma,
Hmm minusy pilot, słabo przemyślany interfejs zmiany ścieżek audio/napisów.
Ktos inny stworzył oprogramowanie do Panasa podobne do tego co dawaly te zjeby z regionfreedom.
https://www.rattlebyte.com/Shop.php?lang=en&action=select_model&model_id=252
Sprawdzal ktos?
Już było
https://forum.filmozercy.com/watek-panasonic-ub420-ub820-ub9000-dyskusja?pid=93223#pid93223

To nie jest tylko oprogramowanie trzeba lutować płytkę i dopiero fw zadziała.
misfit pisał już o tym w październiku.
Gdzies musiało mi umknąć. Prawdopodobnie tez strona regionfreedom nie dziala.
Przepadła mi ta promka, będzie kolejna, łudzę się.

Panasonic DP-UB820
Panasonic DP-UB450

pearlzfan - rozważać w ogóle 450?
(19-12-2022, 15:21)korben napisał(a): [ -> ]rozważać w ogóle 450?

Jak masz budżet na 820, to się nie zastanawiaj. Jeśli cena 820, to za mocny cios dla Twojego portfela, to 450 jest dobrą alternatywą imho. Ogarnia wszystkie typy HDR, jest kompaktowy, pilot troche tandetny (ale mozna kupić za ~50-60zł ten od 820 na amazon.pl - działa, sprawdzałem) i jak nie jest dla Ciebie niedogodnoscią brak możliwości ustawiania pozycji i luminacji napisów, to chyba za taką kase nic lepszego nie znajdziesz.

Zrobiłem kilka porównań filmów i moje oko nie jest w stanie wyłapać różnic w obrazie miedzy 450 a 820 mimo, że ten drugi ma lepszy procesor. Przewagą 820 jest na pewno HDR Optimizer - tutaj faktycznie gołym okiem widziałem różnicę na korzyść 820.

Jak nie będziesz się decydował na 820 i nie pali Ci się z zakupem 450, to uderz do mnie na priv - myślę, że jest szansa się dogadać :)