Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Panasonic UB420/UB820/UB9000 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurczę, kusząca propozycja z tymi napisami.Mam leżące bezczynnie 30 €, może spróbuje dla tego mojego Panasa zrobić upgrade Wink
Ja już mam nowy soft ale na razie nie jestem w stanie wykryć napisów a próbowałem wszystkiego, z ruskiego forum niedługo dostanę napisy który są wykrywane wtedy będę mógł zweryfikować co jest nie tak u mnie.

Przełączanie regionu działa, omijanie reklam w dvd też, BD jeszcze nie sprawdzałem, dla uhd wyświetla monit jak w wyższych modelach.
[Obrazek: emHtVRC.jpg]
@prodarek - rozumiem, że kasę wzięli ale dają wsparcie??Wink
Pisać pytać można ale mi nie udało się na razie uzyskać rozwiązania, ale tak odpisują itd.
@prodarek - No to lekka kaszana trochę. Sad
Co w sytuacji gdy oficjalnie wyjdzie wyższy soft i nadpisze ten nieoficjalny?
To oczywiste że nie możesz zrobić aktualizacji, po prostu wyłączasz auto aktualizację.

Tu masz faq
https://www.regionfreedom.com/index.php/enhanced-firmware/frequently-asked-questions#reinstalloriginal
@prodarek, nie wiem może się orientujesz czy mają jakieś plany na ogarnięcie tego niebieskiego tła? Coś w temacie może było poruszane na zagranicznych forach?
Nie mam pojęcia na ruskich i chińskich jest na razie rozmowa tylko żeby działały.. , jak ogarnę temat u siebie to zapytam.
Najlepiej jakby to Panasonic to poprawił..