Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Witcher / Wiedźmin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Szykuje się nam coraz bliżej nowa uczta, miejmy nadzieję, że na miarę gier (choć w połowie).
Podobno Andrzej dogadał finansową stronę z Netflix, więc liczyć pozostaje, że dostaniemy coś dobrego na miarę Black Sails.
[Obrazek: fKsT1ci.jpg]

Jakie macie oczekiwania?






Zwiastun niezły.

Numer jeden na liście moich ulubionych książek, nic innego nie było nawet blisko, ale rewelacji się nie spodziewam, bo namieszali już z tym sporo, szczególnie z kolorową obsadą i zbrojami Nilgaardczyków, w roli głównej widziałbym raczej Zacha McGowana, bo choć Cavilla lubię, to nie wydaje mi się trafionym wyborem do tej roli, no ale mimo to i tak najbardziej oczekiwana przez mnie produkcja ze wszystkich zapowiedzianych filmów i seriali.

PS. Byłem przy kręceniu jednej ze scen z których ujęcie pojawia się w zwiastunie - w sensie że stałem jakieś 100 metrów od miejsca w którym znajdowali się aktorzy i ekipa Smile
Z ciekawości obejrzę. Podobno ma być 7 sezonów. Prawda li to?
Nie. To ile ktoś chciałby nakręcić sezonów a ile powstanie w rzeczywistości to dwie różne kwestie, mogą sobie opowiadać w wywiadach nawet i o 10 sezonach.

Jeśli Wiedźmin nie odniesie sukcesu (a jakiś na pewno odniesie, zainteresowanie marką jest spore, ale co jeśli się nie spodoba i zostanie zmiażdżony przez fanów?) to skończy na drugim, może trzecim sezonie.
Ale zarys jakiś jest. Podobnie było w Spartakusie, niestety tam śmierć głównego bohatera położyła resztę sezonów. Jeśli będzie ich 7 to by wychodziło, że chyba każdą książkę sfilmują.
(04-11-2019, 20:30)Wolfman napisał(a): [ -> ]Szykuje się nam coraz bliżej nowa uczta, miejmy nadzieję, że na miarę gier (choć w połowie).
Podobno Andrzej dogadał finansową stronę z Netflix, więc liczyć pozostaje, że dostaniemy coś dobrego na miarę Black Sails.
[Obrazek: fKsT1ci.jpg]

Jakie macie oczekiwania?

A w wywiadzie dla ppe.pl stwierdził, że "pieniądze nic dla niego nie znaczą", to może chciał wywołać jedynie zainteresowanie jego osobą. Zresztą jest znany ze swojej megalomanii, co potwierdził nawet w tym wywiadzie przyrównując się do Leonarda da Vinci. A co do serialu, to pożyjemy, zobaczymy.
A co do tego oficjalnego trailera to mnie nie zachwycił, już lepszy jest z tej fanowskiej produkcji "Pół wieku poezji później", którą będzie można obejrzeć na youtube 30 listopada.
Cytat:już lepszy jest z tej fanowskiej produkcji
Nie jest.
No to Netflix pogodzi wszystkich: zwolenników oryginalnego audio, miłośników lektora i fanów dubbingu ;-)
I Żebrowski jako Geralt. W tej sytuacji powtórkę robię z dubbingiem.

-----------------------











[Obrazek: Hype.gif]

Tylko Endgame w ostatnich latach było blisko, ale że u mnie żadne superhero nigdy nie podskoczy wiedźminowi...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17